Skocz do zawartości

Statue Of Liberty, Empire State Building


menti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Planuje w czerwcu wybrać się na tygodniowe wczasy do Nowego Jorku. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę zakupić bilet na Statuę Wolności i Empire State Building. Widziałem oferty na internecie jednak wolałbym zrobić to na miejscu ale nie chce się rozczarować że nie będzie już dostępnych biletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Planuje w czerwcu wybrać się na tygodniowe wczasy do Nowego Jorku. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę zakupić bilet na Statuę Wolności i Empire State Building. Widziałem oferty na internecie jednak wolałbym zrobić to na miejscu ale nie chce się rozczarować że nie będzie już dostępnych biletów.

W kasie. Na ESB idziesz do kasy i z kwitkiem Cie nie odesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Empite stoja ludzie ktorzy ten bilet sprzedaja....

na statue - jak zejdziesz na sam dol manhattanu to zobaczysz tlum ludzi stojacych w kolejce - to wlasnie tam....zgubic sie nie da....

na statue radze poplynac jakos rano najlepiej, bo tam dodatkowo jest muzeum wolnosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłam w tamtym roku we wrześniu i też planowałam początkowo kupić przez internet wszystkie wejściówki, ale ostatecznie kupowałam wszystko na miejscu. Na ESB byłam rano przed 10 i od momentu jak stanęłam w kolejce do momentu wejścia do windy minęło 40 minut więc wcale nie długo. Na Statuę kupiłam bilety bez żadnej absolutnie kolejki. Byłam nieco po godzinie 9 i płynęłam chyba drugim dopiero rejsem bo statek w który wsiadałam był praktycznie pusty. Nie miałam biletu na koronę bo jak ktoś wcześniej pisał trzeba kupić bilety duuużo wcześniej. Na Ellis zarezerwuj ok. 3 godzin czasu.

Powiem Tobie, że kuowanie biletów z wyprzedzeniem jest ok, jak jest np. taniej, a z tym się nigdzie nie spotkałam. Jest to też niestety uwiązanie, jak pogoda nie wypali danego dnia to nie ma szans na zamianę planu. W każdym razie na te dwie atrakcje można kupić bilety na miejscu bez problemu, tylko trzeba wcześnie wstać :)


Zapomniałam wspomnieć, ze w wielu miejscach można kupić bilety po tzw. suggested price http://gonyc.about.com/od/museums/ss/Free-Admission-And-Discounted-Admission-At-New-York-City-Museums_2.htm

a przez internet tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...