Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Witam :)

moja przygoda z oczekiwaniem na GC już trwa od pewnego czasu (i130 złożone pod koniec stycznia 2015), niedługo mija długo wyczekiwane 5 miesięcy... Czy możecie się podzielić informacjami, jak długo u Was trwała procedura w NVC oraz oczekiwanie na rozmowe w konsulacie w Warszawie? I ile od rozmowy mija czasu do otrzymania GC?

Niestety w innych wątkach znalazłam tylko stare daty :( A chciałabym wiedzieć jaki jest czas procesowania obecnie.

Pozdr!

Witaj! Ja formę I-130 złożyłam w 2012 w kategorii F2A, a spotkanie w ambasadzie mam w sierpniu 2015. Trochę trzeba poczekać :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ja formę I-130 złożyłam w 2012 w kategorii F2A, a spotkanie w ambasadzie mam w sierpniu 2015. Trochę trzeba poczekać :) Pozdrawiam

Dzięki. Ja składałam wniosek o CR1, więc czas oczekiwania jest sporo krótszy.

Tak jak pisałam wyżej, wniosek I-130 złożony w styczniu, USCIS zaakceptował w czerwcu, NVC in progress (już jestem po płatnościach). Więc zakładam że po wakacjach będę umawiać się na wizytę w ambasacie a przed świętami wylot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem po sponsorowaniu w kategorii CR1. Nasza PD 15 pazdziernika 2013 rozmowe w konsulacie mialam rowno po roku, czyli 15/10/2014 :). Jakos pod koniec marca zatwierdzenie I-130 i przejscie do NVC. (tranfer dokumentow trwal wtedy ok miesiaca- nie wiem jak jest teraz). W polowie sierpnia sprawa zamknieta, a Interview tak jak pisalam w pazdzierniku.

Oni sami wyznacza Ci date i godzine spotkania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja składałam wniosek o CR1, więc czas oczekiwania jest sporo krótszy.

Tak jak pisałam wyżej, wniosek I-130 złożony w styczniu, USCIS zaakceptował w czerwcu, NVC in progress (już jestem po płatnościach). Więc zakładam że po wakacjach będę umawiać się na wizytę w ambasacie a przed świętami wylot :)

Ja cos takiego jak magda, wniosek skladany koniec pazdziernika, teraz jestesmy wlasnie na etapie koncowym nvc (zaplacone, wszystkie dokumenty wyslane) tez liczymy na to ze po wakacjach lub wczesna jesienia bedziemy czekac na info z ambasady. Mielismy dwa male poslizgi : etap I uscis- mielismy rv - doslac jeden dokument, etap II nvc- maly problem z drugim sponsorem i sprawa przeciagnela sie. Mam nadzieje ze bedzie z gorki juz teraz:-) aha i my tez jak magda cr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cos takiego jak magda, wniosek skladany koniec pazdziernika, teraz jestesmy wlasnie na etapie koncowym nvc (zaplacone, wszystkie dokumenty wyslane) tez liczymy na to ze po wakacjach lub wczesna jesienia bedziemy czekac na info z ambasady. Mielismy dwa male poslizgi : etap I uscis- mielismy rv - doslac jeden dokument, etap II nvc- maly problem z drugim sponsorem i sprawa przeciagnela sie. Mam nadzieje ze bedzie z gorki juz teraz:-) aha i my tez jak magda cr1

Eh, a ja narzekam ze od stycznia dlugo czekam.

NVC masz juz wszystko zaplacone? Ja w tym tygodniu oplacilam ostatnie rzeczy i wyslalismy dokumenty. Mam nadzieję że pod koniec sierpnia bedzie approved ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja narzekam ze od stycznia dlugo czekam.

NVC masz juz wszystko zaplacone? Ja w tym tygodniu oplacilam ostatnie rzeczy i wyslalismy dokumenty. Mam nadzieję że pod koniec sierpnia bedzie approved ;)

W tym tygodniu zamknelismy juz wszystko i oplaty i dokumenty, teraz tez mamy nadzieje na szybkie approved☺ szlismy w miare rowno z grape ktora jest juz po ambasadzie (swoja droga gratuluje grape): niestety tak jak pisalam poslizg byl...kto wie magda moze w ambasadzie sie spotkamy☺ podsumowujac:

Czekamy juz 9 miesiecy i tydzien...na dni przeliczac nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...