Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

moja przygoda z oczekiwaniem na GC już trwa od pewnego czasu (i130 złożone pod koniec stycznia 2015), niedługo mija długo wyczekiwane 5 miesięcy... Czy możecie się podzielić informacjami, jak długo u Was trwała procedura w NVC oraz oczekiwanie na rozmowe w konsulacie w Warszawie? I ile od rozmowy mija czasu do otrzymania GC?

Niestety w innych wątkach znalazłam tylko stare daty :( A chciałabym wiedzieć jaki jest czas procesowania obecnie.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

U mnie I130 złożone 17 stycznia 2014, ok 14 lutego 2014 dołączyłam petycję dla córki. Zaakceptowane 30 maja 2014 r. Spotkanie z konsulem miałam 16 kwietnia 2015 r. Wylatujemy jak tylko córka skończy rok szkolny.Po przybyciu na miejsce będziemy jeszcze czekały na ssn ok 2 -3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja składałam wniosek w listopadzie 2014 roku (który został oczywiście zatwierdzony jakoś w marcu) i 2 tyg temu dostałam pismo że z powodu zbyt dużej ilości wniosków mój wniosek zostaje wstrzymany ! Wie ktoś coś na ten temat ? lub dostał podobne pismo ? mąż ma zieloną kartę i dopiero za ok 3 lata może starać się o obywatelstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewna, że został wstrzymany, a nie po prostu czeka na swoją kolej?

Bo są limity na wizy imigracyjne dla małżonków rezydentów.

Jaką masz PD?

W tej chwili są procedowane wnioski z PD 1 października 2013.

<script type="text/javascript"></script>

Hmm, nie wiem, nie znam się. Dostałam coś takiego po prostu :

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/934816_10207206859994598_5388816611776879156_n.jpg?oh=0172d956adfea318b066607c0aab0c84&oe=55ECAEFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...