Skocz do zawartości

Pełna Procedura Otrzymania Wizy Cr1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziekuje za odpowiedzi :) rozumiem ze 800 zl to koszt calej wizyty lekarskiej? :)

oddzielnie platne byl jeszcze rentgen.

Ale co do zasady - to ile zaplacisz zalezy od tego, ile dodatkowych szczepien masz do zrobienia. Podstawowa wizyta bez zadnych szcepien to chyba ok 300-400 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka do zabrania na interview mam kilka papierków mianowicie akt małżeństwa urodzenia i zaświadczenie z Krk pytanie za 100 pkt czy jest wymóg tłumaczenia tych dok na j.ang czy można je złożyć w oryginale po pl ?

ja tłumaczenia miałam (na wszelki wypadek, żeby nie musiec wracac do ambasady) ale wzieli ode mnie tylko oryginały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tłumaczenia miałam (na wszelki wypadek, żeby nie musiec wracac do ambasady) ale wzieli ode mnie tylko oryginały :)

ok dzieki za info a wiec sle do tlumaczenia :)

a moze wiesz cos na temat tego pisalem juz wczesniej o tym ale napisze jeszcze raz

str na jakiej sie zapisalem

https://cgifederal.secure.force.com/

w celu uzyskania numeru UID i na koncu byla opcja wpisania czlonka rodziny ktory bedzie mogl byc na spotkaniu wpisalem zone podalem dane z polskiego paszportu no i wyskoczylo mi ze moge drunkac ten nr UID wyszlo dla mnie i kolejna kartka wydrukowala sie z drugim nr UID na dane mojej zony co to oznacza cos zle zrobilem czy jak ??? troche sie tego obawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony http://polish.poland.usembassy.gov/mobile/poland-pl/docs_checklist_family.html- Dokumenty wydawane w języku polskim, oprócz wyroków sądowych, nie wymagają tłumaczenia na język angielski. Wszystkie dokumenty sporządzone w innym języku niż polski lub angielski muszą być złożone wraz z tłumaczeniami na język angielski wykonanymi przez tłumacza przysięgłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic dla bezpieczenstwa mam juz tlumaczenia zrobione :) a co do badan to koszt byl mniejszy niecale 600 zl mino zagubienia karty szczepien Pani doktor byla mila i zalatwilismy wszystko migiem dwie szczepionki tezec i przeciw zoltaczce ale nie wiem jakiego typu :) fakt ze caly dzien trzeba poswiecic :) ale za to z milym finalem teraz oczekiwanie na grudzien i wyprawe do wawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie male zapytanie mianowicie w liscie jaki dostalem na maila od NVC mam spotkanie wyznaczone na 17 grudnia wiza cr1 patrzylem na terminarz spotkan na stronie ambasady w wawie i nie ma mojego nr spr czy nie dopisali czy co ?

mialam taka sama sytuacje - zadzwonilam, moje spotkanie bylo na liscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

jestem wlasnie po wizycie w wawie a dokladnie po interview zakonczonym pozywtywnie jednym slowem WOOOW :) UDALO SIE :) chcialem podziekowac !! za rady wskazowki i inne informacje jakie mi pomogly w tej ciezkwiej drodze

pewnie post powinien znalezc sie w innym dziale ale coz wazne ze dotrze :)

to ze wszystko zakonczylo sie pozytywnie nie znaczy ze nie bede mial jeszcze pytan :) a wiec dostalem kartke z informacja dot zmiany statusu imigracyjnego z uwagi ze nasz zwiazek nie ma wiecej jak 2 lata mamy ubiegac sie o zmiane statusu warunkowego rezydenta na normalnego rezydenta mamy to zrobic 90 dni przed i tu moje pytanie uplywem 2 lat od dnia wjazdu ( bo wtedy dostane ten warunkowy status tak ? ) czy mozna to np zrobic szybciej czy jest warunek tych 90 dni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...