Jump to content

Problem Z Przelewem Pieniędzy Za Wizę Oraz Potwierdzeniem Wpłaty.


Recommended Posts

Witam, właśnie skończyłem wypełniać wniosek o wizę. Później zalogowałem się do systemu w celu umówienia się na spotkanie i zapłacenia $160 za wizę. Słyszałem, że zapłaty on-line dokonuje się przez system płatności "SOFORT". Niestety, kiedy wybrałem "przelew internetowy" zostałem przeniesiony na stronę z instrukcją przelewu. [ LINK: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce721761423af546.html] W tytule wpisałem numer referencyjny CGIâ.

Przelałem pieniądze zgodnie z instrukcją. Jak to jest z potwierdzeniem? Czy mam wydrukować wygenerowane z banku? Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

SOFORTU juz od kilku lat nie ma ;) Generalnie jak w tytule wpisales dokladnie tylko numer CGI, to musisz poczekac kilka dni na zaksiegowanie wplaty i bedziesz mogl potem umowic spotkanie

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ;) Jeszcze mam pytanie odnośnie potwierdzenia przelewu. Do ambasady mam zabrać oprócz paszportu, potwierdzenia wniosku jeszcze przelew. Czy może być on wydrukowany ze strony mojego banku (mBank)? Chodzi mi o to czy potwierdzenie przelewy wygenerowane z mBanku będzie honorowane w ambasadzie?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...