Skocz do zawartości

czas oczekiwania I-130


krzysiek!

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc czy ktos moze orientuje sie jak dlugo czeka sie obecnie na zielona kartke ? Ja mailem zlozone papiery przez mame (jako resident alien) w roku 1998 oraz przez Brata (jako obywatel USA) w 1997 roku w obu przypadkach w momencie zlozenia aplikacji mialem powyzej 21 lat , oraz obu przypadkach moja aplikacja zostala zatwierdzona w biorze w nebrasce .............ile jeszcze mi zostalo do otzrzymana zielonej kartki (w przyblizeniu) w momencie skladania petycji przez mame w roku 1998 okres oczekiwania wynosil 5.5 roku .obecnie mija mi juz 7 lat i nadal czekam????? bede bardzo wdzieczny za jakakolwiek informacje , dziekuje i pozdrawaim--krzysiek z chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sobie sprawdzaj http://www.prawoimigracyjneusa.com/Rozpatr...0petycji%20.htm

Family Second Preference, 2 B:  F2B - 01 STYCZNIA 1996 : niezonaci synowie oraz niezamezne corki ( w wieku powyzej 21 lat ), ktorych przynajmniej jedno z rodzicow ma ‘zielona karte'

oraz

Family Fourth Preference: F4 - 08 WRZESNIA 1993 : siostry oraz bracia obywateli Stanow Zjednczonych ( obywatel musi miec ponad 21 lat aby moc zaczac sponsorowac )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...