Skocz do zawartości

Teorie Spiskowe


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

oby to byly tylko teorie spiskowe,wg tych teorii we wrzesniu pod koniec ma byc ogloszony NWO nowy porzadek swiata, a w pazdzierniku ma byc wprowadzona nowa waluta swiatowa. Czy to bedzie dobre raczej nie wg tych z youtuba, bo duzo ludzi straci na tym. Ludzie z youtuba mowia tez, ze ma byc jakas katastrofa zwiazana z powodzia, moze jakas asteroida udezy w ocean albo bomba, i skutkiem bedzie powodz, a do ludzi na florydzie nie wiem do ktorych rejonow, ale wyslali listy z pytaniem o jakie katastrofy naturalne sie obawiaja i tam powymieniali rozne, a na koncu spytali sie w tej ankiecie wlasnie o powodz, czy maja ubezpieczony dom, itp.

A w filmie 'Powrot do przeszlosci', ktory byl nakrecony w 1985 juz byly symbole odnosnie ataku WTC, oraz ze we wrzesniu 23 2015 ma sie cos wydazyc, mam nadzieje ze to tylko takie plotki i ze we wrzesniu nie bedzie jakiejs wielkiej katastrofy w usa i ze potem odwolaja ta cala loterie albo co.

A jesli chodzi o to jakimi informacjami sie interesuje to jak nie planowalam wyjazdu do usa to sie nie interesowalam tamtejsza polityka, czy tamtejszymi sprawami typu NWO, ale jak sie planuje emigracje to tez trzeba zaczac sie interesowac polityka, prawem panstwa, do ktorego sie wyjezdza.

ju noł łat? Abraham Lincoln always said, "The trouble with quotes on the Internet is that you never know if they're accurate."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w pazdzierniku ma byc wprowadzona nowa waluta swiatowa.

Ale podobno przez dwa lata ceny w sklepach beda podawane w starej i nowej walucie.

A w filmie 'Powrot do przeszlosci', ktory byl nakrecony w 1985 juz byly symbole odnosnie ataku WTC,

Byly. Zegar pokazywal 1:16. Odwrocone to 91:1. To rowniez number ratunkowy w USA, rok chrztu Normanow, rok w ktorym Konrad I został królem Niemiec. Do wyboru do koloru.

A jesli chodzi o to jakimi informacjami sie interesuje to jak nie planowalam wyjazdu do usa to sie nie interesowalam tamtejsza polityka, czy tamtejszymi sprawami typu NWO, ale jak sie planuje emigracje to tez trzeba zaczac sie interesowac polityka, prawem panstwa, do ktorego sie wyjezdza.

Rozwiniecie NWO to New World Order. World a nie USA, nie World minus Polska. Jak NWO maja wprowadzic to i w Polsce jak sama nazwa wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly. Zegar pokazywal 1:16. Odwrocone to 91:1. To rowniez number ratunkowy w USA, rok chrztu Normanow, rok w ktorym Konrad I został królem Niemiec. Do wyboru do koloru.

moje 3 domowe zegary pokazywaly 9:11 rano i wieczorem w tym samym momencie, chociaz ten na mikrofalowce zawsze spoznial sie 11 sekund, a ten nad lozkiem zawsze spieszyl sie 9 sekund. Myslisz, ze to jakis znak?

Moj rok urodzenia to 1989 ... jest 1 i jest 9, a jak od 9 odejmiesz 8 to bedzie 1, czyli 9/11 znowu... to tez znak, nie?

Kutwa, zebym ja sie kapnela o czasie, ze mam w dacie urodzenia przeslanki, to moze zdazylabym zalozyc czarwone majtki na niebieskie legginsy i zatrzymac te samoloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3 domowe zegary pokazywaly 9:11 rano i wieczorem w tym samym momencie, chociaz ten na mikrofalowce zawsze spoznial sie 11 sekund, a ten nad lozkiem zawsze spieszyl sie 9 sekund. Myslisz, ze to jakis znak?

Moj rok urodzenia to 1989 ... jest 1 i jest 9, a jak od 9 odejmiesz 8 to bedzie 1, czyli 9/11 znowu... to tez znak, nie?

Kutwa, zebym ja sie kapnela o czasie, ze mam w dacie urodzenia przeslanki, to moze zdazylabym zalozyc czarwone majtki na niebieskie legginsy i zatrzymac te samoloty...

Chyba nawet czerwone majtki na niebieskie legginsy by nie pomogły samolotów zatrzymać, bo przecież ich nie było. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie to ci z youtuba sa na jakims prozaku nie ja, albo jakis lekach skoro takie rzeczy wypisuja i tworza, skoro nie bedzie zadnego NWO zadnej nowej waluty czy moze i bedzie ale nic to zlego nie przyniesie, i nie bedzie zadnych katastrof to spoko, mozna spac spokojnie- wtakim razie widocznie to tylkie jakies leki tych ludzi o przyszlosc .... widocznie nie ma czym sie przejmowac i mozna spac spokojnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...