Skocz do zawartości

Teorie Spiskowe


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

moze

ja nie pale marichuany bo to nie dla mnie

@megan07 bo Ty juz nie potrzebujesz marychy ;) Ty masz odjazd permanentny bez żadnego wspomagania...

Ja pitolę, normalnie czytam i nie wierzę własnym oczom.

megan07 - ale w realu zdajesz sobie sprawę że każdy może wstawić na youtube co chce, co mu się żywnie podoba?

BTW - jak tam Twoje przygotowania do wielkiej emigracji do USA? Może w tym lesie z tym domatorem będziesz bezpieczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@megan07 bo Ty juz nie potrzebujesz marychy ;) Ty masz odjazd permanentny bez żadnego wspomagania...

Ja pitolę, normalnie czytam i nie wierzę własnym oczom.

megan07 - ale w realu zdajesz sobie sprawę że każdy może wstawić na youtube co chce, co mu się żywnie podoba?

BTW - jak tam Twoje przygotowania do wielkiej emigracji do USA? Może w tym lesie z tym domatorem będziesz bezpieczna?

a moze to media kreuja cos co jest nie prawda i manipuluja ludzikimi umyslami na masowa skale i teraz tacy ludzie tak maja juz mozg przeprany ze to co normalne jest dla nich nienormalne a to co nienormalne jest normalne? Ze pewne wydarzenia: jak 9/11, strzelaniny w kinach, byly ustawione i to ze to bylo w mediach przez swiatowe stacje emitowane, nie znaczy ze to prawda, nawet te wczorajsze zabojstwo tych dziennikarzy bylo po to by wprowadzic gun control w usa i juz to lada chwila bedzie-mnie tam osobiscie to nie przeszkadza te gun control, ale skoro banuja bron, to niech zabanuja tez narkotyki i leki bo to one sa przyczyna tych strzelanin bo wszyscy ci wariaci byli po lekach i potem wielce gadali ze wariat- moze wartaloby najpierw zbanowac leki na recepte wypisywane na czarno bez ograniczen i narkotyki a nie bron, bo normalny czlowiek nie idze i nie zabija w kinie czy telewizji. Te poprzednie strzelaniny w ktorych brali udzial jacys podstawieni ludzie tez byly ustawkami, nie musicie wierzyc w te teorie, dowody mowia jednak co innego, a odjazd permamenty maja ci ktorzy wierza w kazda rzecz pokazana w telewizji- oo to bylo w telewizji to musi byc prawda, bo jakze by inaczej, tylko czy napewno Ci z telewizji i calego rzadu sa tacy dobrzy i swieci? Skoro tacy dobrzy ci dziennikarze, politycy to dlaczego wczoraj jeden z tej swietej telewizji zabil swoich kolegow? A moze to byla ustawka? Taka swieta ta telewizja ? A moze ktos tym rezyseruje i robi z tych naiwnych ludzi jakimi sa ci dummies amerykanie, tak wierzacy swiecie w telewizje, jeszcze wiekszych dummies niz juz sa, a ten znajomy z usa tez juz wierzy jedynie telewizji, on nie uwierzy w nic co nie jest pokazane w CNN, CNBC, czy Fox. Nie wydaje wam sie dziwna ta cala sprawa te wideo wczorajsze ? I oczywiscie jakosc tego wideo jak z lat 80 i jakies stare wywiady tego kolesia, a moze ten dziennikarz juz wczesniej go sprzatneli kula w leb czy cos innego- a tych dziennikarzy ktos inny zabil - i potem wstawil ten filmik na facebooka i jeszcze zdazyl wyslac faks na iles stron i te jego konto twitter tez podejrzane- nie ma tak naprawde swiatkow normalnych tylko zbrodnia za ekranem, a to jest po to zrobiona ustawka by wywolac wojne rasowa bialych z czarnymi- i ja sie z tym zgadzam wierze w ta teorie spiskowa to jest kreacja mediow.

Virginia Shooting: Meet the Actors

A ci podstawieni aktorzy wypowiadajacy sie na temat smierci tych dziennikarzy tez polew na calego patrz filmik sekuna 0:25- nawet sie nie umial rozplakac tylko krzywil gebe udajac placz- a w jego zyciorysie jest napisane ze byl jakis aktorem- smiech na sali- to wy przejzyjcie na oczy bo naprawde bedzie wam ciezko....Marihuana wam nie pomoze juz jak bedzie za pozno....

tu tez macie na przebudzenie z waszego snu

Alex Jones: News Shooting Is Escalation of Race War

Iluminaci stosuja przepowiedniowe programowanie mozgu mas ludzi - po co by ich agenda, zamiary ich cele byly ogolnie akceptowane przez wiekszosc ludzi, do tego celu uzywaja jednej z popularnych bajek simsonowie, jest to jedna wielka propaganda

The Simpsons "PREDICTED" a Donald Trump presidency !!! Illuminati Predictive Programming!

https://www.youtube.com/watch?v=RxkvRnbDYiU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie no wlasnie otoz to!!!! CZy ja mam wierzyc w kazda rzecz ktora jest wstawiona gdzies? Dlaczego mam wierzyc ze cos co powie telewizja jest prawda?

Dragony- ale w realu zdajesz sobie sprawę że każdy na zlecenie elity może wstawić na CNN,FOX, HBO, ABC itd co chce, co mu się żywnie podoba? Zwlaszcza gdy wszystkie stacje naleza do nich samych, sa na ich uslugach, zlecenie.

tak samo kazdy moze sobie wstawic na facebooka co mu sie zywnie podoba kazdy no nie? Wiec skoro mam nie wierzyc w youtuba, bo to kazdy moze sobie wstawic cos, to czemu mialabym uwierzyc w to ze ten koles wstawil sobie na facebooka jak zabija dziennikarke i kamerzyste? Jakos wszyscy w to uwierzyli, i niby tak sie stalo- a czemu mam w to uwierzyc ze takie rzeczywiscie mial powody ten koles wczoraj, ze niby ta dziennikarka uzywala jakies rasistowskie wyrazenia, i kilka wpisow sobie wstawil na twitterze to ja mam w to tak bezwiednie wierzyc? A moze jakis haker sie na jego konto wlamal i moze wideo tez podstawil a potem poszedl i sie przebral za niego lub nawet nie przebieral, i zabil tych dziennikarzy, a potem powiedzieli ze to ten koles z telewizji, a to moze byl jakis wynajety aktor, a ten rzekomy zostal moze zabity wczesniej, jaki mam dowod na to, mam tak bezwiednie wierzyc w media, w policjantow? w swietych dziennikarzy, ktorzy zabijaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie no wlasnie otoz to!!!! CZy ja mam wierzyc w kazda rzecz ktora jest wstawiona gdzies? Dlaczego mam wierzyc ze cos co powie telewizja jest prawda?

Dragony- ale w realu zdajesz sobie sprawę że każdy na zlecenie elity może wstawić na CNN,FOX, HBO, ABC itd co chce, co mu się żywnie podoba? Zwlaszcza gdy wszystkie stacje naleza do nich samych, sa na ich uslugach, zlecenie.

tak samo kazdy moze sobie wstawic na facebooka co mu sie zywnie podoba kazdy no nie? Wiec skoro mam nie wierzyc w youtuba, bo to kazdy moze sobie wstawic cos, to czemu mialabym uwierzyc w to ze ten koles wstawil sobie na facebooka jak zabija dziennikarke i kamerzyste? Jakos wszyscy w to uwierzyli, i niby tak sie stalo- a czemu mam w to uwierzyc ze takie rzeczywiscie mial powody ten koles wczoraj, ze niby ta dziennikarka uzywala jakies rasistowskie wyrazenia, i kilka wpisow sobie wstawil na twitterze to ja mam w to tak bezwiednie wierzyc? A moze jakis haker sie na jego konto wlamal i moze wideo tez podstawil a potem poszedl i sie przebral za niego lub nawet nie przebieral, i zabil tych dziennikarzy, a potem powiedzieli ze to ten koles z telewizji, a to moze byl jakis wynajety aktor, a ten rzekomy zostal moze zabity wczesniej, jaki mam dowod na to, mam tak bezwiednie wierzyc w media, w policjantow? w swietych dziennikarzy, ktorzy zabijaja?

Skoro tak, to moze ziemia jest plaska... albo ewolucja to jakies bzdety... skad wiemy, ze to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja zalezy ktorych gatunkow, bo czlowiek nie ewoluowal z malpy, zostal stworzony przez Boga, ale illuminaci oczywiscie beda wciskac ludziom ze pochodza z malpy, tak samo jak to ze po smierci nic nie ma, ze nie ma duszy i nie trzeba sie martwic co bedzie po smierci- albo ze nie ma nieba albo piekla, niestety jest pieklo i trafiaja tam ludzie zwlaszcze zatrwazali grzesznicy, ktorzy za nic sie nie chca nawrocic i ci ktorzy mowili za zycia ze nie ma piekla, Swieta Siostra Faustyna widziala pieklo bo jej Jezus pokazal i opisala je w Dzienniczku Siostry Faustyny, tak samo jak Jezus powiedzial by sie ludzie nawracali poki jest czas milosierdzia. Powiedziala tez ze woli mieszkac w najgorszych kazamatach na ziemii niz spedzic jeden dzien w piekle. Ci illuminaci ktorzy tak kochaja pieniadze i zabijac niewinnych ludzi, robic krwawe ofiary niestety jak sie nie nawroca to trafia na wieki do piekla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja zalezy ktorych gatunkow, bo czlowiek nie ewoluowal z malpy, zostal stworzony przez Boga, ale illuminaci oczywiscie beda wciskac ludziom ze pochodza z malpy, tak samo jak to ze po smierci nic nie ma, ze nie ma duszy i nie trzeba sie martwic co bedzie po smierci- albo ze nie ma nieba albo piekla, niestety jest pieklo i trafiaja tam ludzie zwlaszcze zatrwazali grzesznicy, ktorzy za nic sie nie chca nawrocic i ci ktorzy mowili za zycia ze nie ma piekla, Swieta Siostra Faustyna widziala pieklo bo jej Jezus pokazal i opisala je w Dzienniczku Siostry Faustyny, tak samo jak Jezus powiedzial by sie ludzie nawracali poki jest czas milosierdzia. Powiedziala tez ze woli mieszkac w najgorszych kazamatach na ziemii niz spedzic jeden dzien w piekle. Ci illuminaci ktorzy tak kochaja pieniadze i zabijac niewinnych ludzi, robic krwawe ofiary niestety jak sie nie nawroca to trafia na wieki do piekla.

Trolowac tez trzeba umieć. Kreacjonisci byli śmieszni dwa sezony temu. Idziesz na łatwiznę. Jeszcze niedługo napiszesz, że dinozaury ludziom z ręki jadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...