Skocz do zawartości

Teorie Spiskowe


megan07

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyscie sie zainteresowali tematem 9/11 to byscie juz wiedzieli dawno ze to inside job i wszelkie dowody za tym stoja, oczywiscie Bush przeprowadzil sledztwo w sprawie 9,11 na ktore poskapil tylko 15 czy cos kolo tego milionow dolarow i bardzo szybko je zamknal i raport z niego podwazaja naukowcy bo przeczy prawom fizyki, naukowcy z calego swiata dowidli ze normalny samolot pasazerski nie byl by w stanie tak wplynac w budynek zbudowany z stalowych pretow- bo rozbil by sie o niego i najwyzej kawaleczek by sie w oknie zatrzymal lub do polowy by wlecial,

Czy w tej grupie naukowcow byli ci od pekajacych parowek, zgniecionych puszek po piwie czy red bullu i wydawania odglosow paszcza ilustrujacych przebieg zdarzenia? To, ze ktos jest naukowcem nie sprawia, ze ma racje.

Na kazdy film zwolennikow teorii spiskowych jest film odpierajacy te oskarzenia. Niescislosci sa, ale nie tam, gdzie na to wskazujesz. Przypuszczam, ze brakuje ci wyksztalcenia, zeby wskazac, ktore wypowiedzi moga byc zgodne lub niezgodne z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy w tej grupie naukowcow byli ci od pekajacych parowek, zgniecionych puszek po piwie czy red bullu i wydawania odglosow paszcza ilustrujacych przebieg zdarzenia? To, ze ktos jest naukowcem nie sprawia, ze ma racje.

Na kazdy film zwolennikow teorii spiskowych jest film odpierajacy te oskarzenia. Niescislosci sa, ale nie tam, gdzie na to wskazujesz. Przypuszczam, ze brakuje ci wyksztalcenia, zeby wskazac, ktore wypowiedzi moga byc zgodne lub niezgodne z prawda.

nie masz wogole argumentow, sama masz braki wyksztalcenia, zanim cos powiesz, idz sie doksztalc w temacie na, ktory sie wypowiadasz, twoje argumenty to wysmianie mojej wypowiedzi wow na tyle cie stac? - Bardzo slabe to! Nie masz argumentow wiec jedyne co mozesz zrobic to mnie wysmiac tak- slaba taktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pentagonie tez nie bylo samolotu a tylko bomba co tez juz wszyscy wiedza, usa ma taka obrone strefy powietrznej ze zaden samolot nie jest w stanie przekoroczyc strefy bo jest juz na radarach

Rzut beretem od pentagonu jest lotnisko i czesto samoloty podchodza do ladowania blisko budynku. Abstrachujac juz ze samolot lecial nisko. Jesli orientujesz sie jak wyglada okolica nie musi nic byc na radarze.

nie masz wogole argumentow, sama masz braki wyksztalcenia, zanim cos powiesz, idz sie doksztalc w temacie na, ktory sie wypowiadasz, twoje argumenty to wysmianie mojej wypowiedzi wow na tyle cie stac? - Bardzo slabe to! Nie masz argumentow wiec jedyne co mozesz zrobic to mnie wysmiac tak- slaba taktyka.

Nic nie wysmiewuje. Poprostu stwierdzam fakt, zes pustak chlonacy youtuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wedlug ciebie ten kto ma pieniadze i wladze to ma racje! Gratulacje!


Rzut beretem od pentagonu jest lotnisko i czesto samoloty podchodza do ladowania blisko budynku. Abstrachujac juz ze samolot lecial nisko. Jesli orientujesz sie jak wyglada okolica nie musi nic byc na radarze.


Nic nie wysmiewuje. Poprostu stwierdzam fakt, zes pustak chlonacy youtuba.

Sama/Sam jestes pustak, zapewne nawet nie rozumiesz anglielskiego i nie rozumiesz youtuba- idz na lekcje matole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut beretem od pentagonu jest lotnisko i czesto samoloty podchodza do ladowania blisko budynku. Abstrachujac juz ze samolot lecial nisko. Jesli orientujesz sie jak wyglada okolica nie musi nic byc na radarze.

Nic nie wysmiewuje. Poprostu stwierdzam fakt, zes pustak chlonacy youtuba.

ja mowilam o Nowym Yourku- ze tam nie mozliwe tak leciec i precyzyjnie trafic w budynek zwlaszcza malo sterownym samolotem i przez pilota ktory nie umial pilotowac, okolice pentagonu maja inna infrastruktura ale tez tam nie bylo samolotu, tylko bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mowilam o Nowym Yourku- ze tam nie mozliwe tak leciec i precyzyjnie trafic w budynek zwlaszcza malo sterownym samolotem i przez pilota ktory nie umial pilotowac, okolice pentagonu maja inna infrastruktura ale tez tam nie bylo samolotu, tylko bomba.

Podobno nawet dwie i trzecia malutka.

Zapewne wedlug ciebie ten kto ma pieniadze i wladze to ma racje! Gratulacje!

Dokladnie tak uwazam. I z tego samego powodu te twoje teorie sa glupawe, bo rzad USA nigdy nie potrzbowal zabic ponad 3000 swoich obywateli, zeby robic co mu sie podoba. Robil to przed zamachami, to samo co robi teraz.

Sama/Sam jestes pustak, zapewne nawet nie rozumiesz anglielskiego i nie rozumiesz youtuba- idz na lekcje matole

Nie wiem na czym polega twoje niezdecydowanie odnosnie mojej plci. Nie mam nicka megan a plec ustawiona na mezczyzne. Na lekcje juz u mnie za pozno. Jak sie w zyciu jeszcze czegos naucze to zapomne jak sie nazywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mowilam o Nowym Yourku- ze tam nie mozliwe tak leciec i precyzyjnie trafic w budynek zwlaszcza malo sterownym samolotem i przez pilota ktory nie umial pilotowac, okolice pentagonu maja inna infrastruktura ale tez tam nie bylo samolotu, tylko bomba.

Te samoloty pasażerskie są tak mało sterowne, że aby dolecieć do USA muszą startować z lotnisk skierowanych w tamtą stronę, inaczej dolecą do Afryki albo w ogóle zrobią zwrot o 180 stopni i wylądują w Azji.

EDIT

Zdaje się, że znalazłem temat o którym wspominałem wcześniej, a który wyjaśnia dokładnie i przede wszystkim w naukowy sposób dlaczego WTC się zawaliły. Polecam lekturę, zwłaszcza Tobie Megan. Skoro poświęciłaś tyle czasu na czytanie fantastycznych teorii, to teraz dla równowagi możesz poświęcić chwilę na te nudne, zwyczajne, aczkolwiek prawdziwe wyjaśnienie...

Link - http://www.paranormalne.pl/topic/3560-dlaczego-zawalily-sie-wieze-wtc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam skad megan ty masz na to wszystko czas. Kuzwa zycia ci brak czy co, ze wierzysz we wszystko co na youtubie zobaczysz? Zycia tobie nie wystarczy na te wszystkie teorie spiskowe. Jak na trawie nie jestes, to polecam, rozluznia...

rozwala mnie ten tok myslenia - telewizja pierze mózgi, ale jak cos jest na youtubie to juz musi byc prawda, sama prawda i tylko prawda. Bo tam nikt propagandy nie robi. Niet.

I skoro samolot jest tak niesterowny, ze nie mozna trafic nim w budynek, to ja sie zastanawiam w jaki sposob on ląduje na wąskim pasie, a nie na pasie o szerokosci czterech stadionow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwala mnie ten tok myslenia - telewizja pierze mózgi, ale jak cos jest na youtubie to juz musi byc prawda, sama prawda i tylko prawda. Bo tam nikt propagandy nie robi. Niet.

I skoro samolot jest tak niesterowny, ze nie mozna trafic nim w budynek, to ja sie zastanawiam w jaki sposob on ląduje na wąskim pasie, a nie na pasie o szerokosci czterech stadionow :P

E tam, po co sie zastanawiac czy samolot sterowny czy nie, czy sie w budynek nim da trafic skoro samolotow nie bylo, wszystko pic na wode. Ja sie w ogole zastanawiam czy 9/11 mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...