Skocz do zawartości

Podroz Z 2 Latkiem:) Usa


Gość aneska22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ostatnio lecieliśmy z dwoma córkami LOTem na frasie JFK-WAW i z powrotem, córki w wieku 1,5 i 3,5, o ile w pierwszą stronę było ok, bo mieliśmy miejsca w pierwszym rzędzie economy a lot był w nocy, więc dzieciaki prawie cały lot przespały, o tyle w drugą stronę nie było tak różowo, bo lot był w dzień i było sporo marudzenia i płakania, ale nikt z współpasażerów tak naprawdę nic nam nie powiedział. Najgorzej, że jak już myśleliśmy, że koszmar się skończył i zaraz będziemy w samochodzie do domu, to jeszcze musieliśmy czekać 1,5 na płycie lotniska aż się bramka zwolniła na JFK ;)

Polecam mleka podróżne, iPada, kolorowanki i zabawki, im więcej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo:) lecimy Lotem. No zapewne cos nowego trzeba będzie kupić ;) podejrzewam, że moje dziecko z 4 godziny to przespi, oby :P a jak później jest po wylądowaniu? Najpierw odbieram bagaże a potem idę na rozmowę z urzędnikiem? Bo będę mieć 2 walizki+plus podręczne i dziecko..ciężko to widzę :/ już całkiem zapomniałam, ostatnio byłam w USA kilka lat temu.

tak ogolnie:

- zaplanuje wiecej czasu na check in

- wez slodycze, zwlaszcza na start ladowanie

- ulubiona maskotka

- nowe drobiazgi

- w czasie lotu pozwiedzaj samolot z maluchem

bedzie dobrze!

co do "po wyladowaniu" : wyladowalismy po udanym locie 10h, i ctalismy 2 h w kolejce tylko na rozmowe z urzednikiem (bo najpierw obslugiwali przesiadki). Byla to nasza 2-4 w nocy, i to byl najgorszy czas. dziecko po 1.5 h zaczelo plakac bo zmeczone tym wszyztkim (dziecko wyrazilo chyba opinie wszsystkich w kolejce) az urzednicy sami zaczeli wolac tych z dzieckiem;) generalnie radze popytac czy bez kolejki mozecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich obserwacji to co do zasady linie lotnicze i obsluga naziemne idą na rękę rodzicom z maluchami - i dobrze :)

W najgorszym przypadku wystarczy po prostu spytać - większość ludzi będzie miała problem odmówić matce z dzieckiem, szczególnie płaczącym! :D (chociaż placzu ani Tobie ani nikomu innemu nie życze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość aneska22

Podróż przebiegła nam cudownie! Lepiej tego nazwać się nie da ;) moja córka przesiedziała cały lot, ani razu nie płakala, chodzilysmy tylko do toalety nawet nie chciała połazić trochę, zniosla to lepiej odemnie;) ani uszy ja nie bolaly ani nic ;p i leciałyśmy LOTEM, mega polecam:) chociaż ten dreamliner nie zbyt wygodny, ale do przeżycia :) dziekuję za udzielone porady :)


No I co najwazneijsze - lec dobra linia lotnicza czyli nie lec LOT'em.

W LOT'cie raczej pomocy od pani stuardes nie uswiadczysz a np w Virgin lub British Airways wiele razy widzialem jak stuardesy pomagaja mama zeby te mogly sie troche ruszyc itp

Nie była mi w ogóle takowa pomoc potrzebna ;) moja córka dzielnie się spisała. Od 10 lat latamy LOTEM, nie wyobrażam sobie inną linią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...