Skocz do zawartości

Podroz Z 2 Latkiem:) Usa


Gość aneska22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość aneska22

My od 10 lat nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z Lotem, nawet bym nie pomyślała zeby lecieć inną linią ;) nie wiem co takiego musiało się stać żeby mieć takie negatywne opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od 10 lat nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z Lotem, nawet bym nie pomyślała zeby lecieć inną linią ;) nie wiem co takiego musiało się stać żeby mieć takie negatywne opinie :D

Lot lata do dwóch miast w USA. Nie możemy wszyscy mieszkać na Greenpoint i Jackowie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałąm-Każdyy lata czym chce, wolność wyboru:-) Latałam z siostrzeńcami i sama wieloma liniami. a o PLL złego słowa powiedzieć nie moge, szanuje jednak opinie innych, problem jest nie jakimi liniami się lata ale na jakich ludzi sie trafia:-) I wcale nie trzeba mieszkać na Greenpoincie czy Jackowie by z polskiego przewożnika korzystać. Anesska22 naprawde ciesze się, iż twoja podróż sie udała:-) Aby moje maleństwo w przyszłości było takie grzeczne w samolocie jak twoje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aneska22

Ja już napisałąm-Każdyy lata czym chce, wolność wyboru:-) Latałam z siostrzeńcami i sama wieloma liniami. a o PLL złego słowa powiedzieć nie moge, szanuje jednak opinie innych, problem jest nie jakimi liniami się lata ale na jakich ludzi sie trafia:-) I wcale nie trzeba mieszkać na Greenpoincie czy Jackowie by z polskiego przewożnika korzystać. Anesska22 naprawde ciesze się, iż twoja podróż sie udała:-) Aby moje maleństwo w przyszłości było takie grzeczne w samolocie jak twoje:-)

Bardzo dziękujemy! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o Lot'cie zostala wyrobiona po dwoch lotach pomiedzy Warszawa->NYC.

Moze nie ze linie sa zle ale ze ludzie dla nich pracujacy sa mowiac skromnie "nie uprzejmi".

Pozniej zamienilem LOT na British Airways i Virgin Atlantic.

Ale oczywiscie kazdy ma prawo wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...