Skocz do zawartości

Mieszkanie W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

olx jak nie masz 12 lat nauki to wtedy bedzie koniec z loteria z braku matury-zalezy kiedy konczylas nauke

mowisz koszt,w dziale emigracja-zielona karta masz temat duzo jak pisal jeden uzytkownik jak go Ojciec sciagal,jakie sa formularze potrzebne,pozniej w google wpiszesz te formularze i zobaczysz jaki bedzie koszt,pamietaj o kosztach dla meza-dziecka-dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6 -- Pisałes ze by można bylo wziaść udział w losowaniu trzeba miec 12 lat nauki. Jeśli chodzi o moja edukację to mam 8 lat podstawówki 2 lata liceum i 2 studium policealnego .. Jesli chodzi o liceum nie jestem pewna czy było to 2 czy 1,5 letnie muszę sprawdzic bo bylo to dawno i nie pamiętam .

Nie zdawałam matury a ostatnia szkole skończyłam 5 lat temu. Mąż natomiast ma wykształcenie zawodowe więc nie moze wsiąść udziału w loterii .Czy ja sie kwalifikuje?czy to problem ze ostatnia szkole ukończyłam 5 lat temu?

Co do tego co wyżej pisałes oodnośnie postu w ktorym ojciec ściągał syna oczywiscie przejrze jak tylko znajdę chwilę wolnego czasu . Dziękuje raz jeszcze .Sly6 chciałam do Ciebie wyslac wiadomość na priv ale pisalo ze nie można a czemu tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź zapomniałam ze skończyłam jeszcze szkole zawodową 3letnia wiec do losowania sie łapie .

Szkoda ze az tyle lat sie czeka jak sie kogoś ściąga. Chciała bym mieszkać w Usa bardzo ale tylko będąc legalnie a innej opcji niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończenie zawodówki nie kwalifikuje do loterii.

Nie chodzi o to, żeby chodzić do szkoły przez minimum 12 lat, tylko o to, żeby ukończyć 12-letni cykl nauczania.

Czyli (kiedyś):

- 8 klas podstawówki

- 4 klasy liceum

Czyli (teraz, póki co):

- 6 klas podstawówki

- 3 klasy gimnazjum

- 3 klasy liceum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...