Skocz do zawartości

Mieszkanie W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

witam .przepraszam jesli pisze w złym dziale.

Mam pytanie odnośnie szans na mieszkanie w usa .

Moja siostra mieszka w Usa niedawno zrobiła obywatelstwo i chciała ściągnąć tam mamę . Bardzo bhm chciała tam mieszkac ale ztego co czytałam niemozna byc zameżnym może zle zrozumiałam a mam meza i dziecko i chciała bym tam z nimi mieszkać czy sa wogóle na to szanse ? Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam .przepraszam jesli pisze w złym dziale.

Mam pytanie odnośnie szans na mieszkanie w usa .

Moja siostra mieszka w Usa niedawno zrobiła obywatelstwo i chciała ściągnąć tam mamę . Bardzo bhm chciała tam mieszkac ale ztego co czytałam niemozna byc zameżnym może zle zrozumiałam a mam meza i dziecko i chciała bym tam z nimi mieszkać czy sa wogóle na to szanse ? Z gory dziekuje za pomoc

Ile jeszcze kont zalożysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie Wydało sie mialam juz tu założone konto! To prawda nie wypieram sie.

Potrzebowałam pomocy założyłam konto otrzymałam odpowiedź a pożniej moze i założyłam znowu bo nie pamiętałam danych ponieważ nie siedze na bym forum codziennie gdyz nie mam na to czasu ,ale widze ze jestes administratorem wiec jak Ci to bardzo przeszkadza usun moje wszystkie konta i bedzie po problemie ale pewnie nie ja jedna złożyłam tu nowe konto .

Andyopole przykro mi ze tak Cie razi brak przecinkow ale mysle ze jak ktos potrafi czytać ze zrozumieniem to bedzie wiedzial o co chodzi.

Wiem wiem błędy tez zapewne sa i zaraz ktoś o tym napisze ale zadałam tu konkretne pytanie i nie chodziło o sprawdzenie ortografi .wiec jesli ktoś moze cos napisać to bede wdzięczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie chodzi i sprawdzanie ortografii. Chodzi o przestrzeganie zasad pisowni ojczystego jezyka przez piszacego.

Nie zdajesz sobie nawet sprawy jak brak lub zmiana polozenia przecinka moze zmienic zdanie.

Pamietaj ze wiekszosci czytajacych posty malo obchodza czyjes klopoty z osiedleniem sie na stale w USA zwlaszcza jesli ktos nie wykazuje nawet minimum inicjatywy zeby taka wiedze zdobyc samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze Ty wykazujesz minimum pomocy. Gratulacje. Jesli ktos potrzebował by pomocy to bym pomogła jeśli bym potrafiła a nie czepiala sie takich błachostek a teraz będziemy pprowadzić monolog na temat poprawności zdania no świtnie poprostu ale czy o to tu chodziło ? Wiem ze nie każdego obchodzi mpk problem min Ciebie no ok ale wiem ze sa tu tez osoby które chetnie pomoga tak wiec nie trać swojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, modowie. Cos idzie nie tak. Od kliku dni z mozolem wklepie posta, klikne "wyslij" a mojego klepania nie ma. Co sie dzieje. Nie bede przeciez wklepywal tej samej tresci po trzy razy.

Usun znaki przestankowe. Wtedy przejdzie za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...