Skocz do zawartości
Damianq

Telefon Na Kartę

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuje rady, użyłem opcji szukaj ale nie znalazłem informacji jaka mnie interesuje. Potrzebuje kupić jakąś kartę do telefonu na okres 4 miesięcy. Fajnie by było żeby plan obejmował z 1-2 GB internetu oraz "trochę" minut i smsów, może być również bez limitu. Da radę coś takiego wyrwać za 30-40 $ /mc?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem w Walmart i wybralem dla siebie prepaid t-mobile. Za 40$ kupilem starter który potem musiałem zarejestrować na stronie i wybrać plan. Wybralem plan za 30$ w tym 100 minut USA, no limit text również do Polski, no limit data (do 5GB LTE potem 3G). Na koncie zostało 10$ wiec dokupie kartę za 20$ w przyszłym miesiącu. Myślę ze dobra oferta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podbijam - też jestem zainteresowana kupnem karty, ale na 1 miesiąc - też zależy mi internecie, smsach, mniej na minutach. Jak to wygląda? Gdzie się kupuje? Co wybrać? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach nasze telefony z PL będą działały w USA?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość alik

Podbijam - też jestem zainteresowana kupnem karty, ale na 1 miesiąc - też zależy mi internecie, smsach, mniej na minutach. Jak to wygląda? Gdzie się kupuje? Co wybrać? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach nasze telefony z PL będą działały w USA?

Jesli sa quadband.. wiec tylko te lepsze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja po moich przygodach odradzam AT&T.

Może i dobrze działa w niektórych miejscach, ale ja mialam z nimi przygody od samego początku.Internet miał być LTE a w ogóle mnie nie chciało zalogować do sieci. W wielu miejscach w stanach w ogóle nie mialam zasięgu,

Masakra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz