Jump to content

Telefon Na Kartę

Damianq

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuje rady, użyłem opcji szukaj ale nie znalazłem informacji jaka mnie interesuje. Potrzebuje kupić jakąś kartę do telefonu na okres 4 miesięcy. Fajnie by było żeby plan obejmował z 1-2 GB internetu oraz "trochę" minut i smsów, może być również bez limitu. Da radę coś takiego wyrwać za 30-40 $ /mc?

Pozdrawiam

• Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Byłem w Walmart i wybralem dla siebie prepaid t-mobile. Za 40$ kupilem starter który potem musiałem zarejestrować na stronie i wybrać plan. Wybralem plan za 30$ w tym 100 minut USA, no limit text również do Polski, no limit data (do 5GB LTE potem 3G). Na koncie zostało 10$ wiec dokupie kartę za 20$ w przyszłym miesiącu. Myślę ze dobra oferta.

• 1 month later...

Podbijam - też jestem zainteresowana kupnem karty, ale na 1 miesiąc - też zależy mi internecie, smsach, mniej na minutach. Jak to wygląda? Gdzie się kupuje? Co wybrać? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach nasze telefony z PL będą działały w USA?

• 2 weeks later...

Podbijam - też jestem zainteresowana kupnem karty, ale na 1 miesiąc - też zależy mi internecie, smsach, mniej na minutach. Jak to wygląda? Gdzie się kupuje? Co wybrać? Rozumiem, że w dzisiejszych czasach nasze telefony z PL będą działały w USA?

Jesli sa quadband.. wiec tylko te lepsze ;)

• 4 weeks later...

• 4 weeks later...

Ja po moich przygodach odradzam AT&T.

Może i dobrze działa w niektórych miejscach, ale ja mialam z nimi przygody od samego początku.Internet miał być LTE a w ogóle mnie nie chciało zalogować do sieci. W wielu miejscach w stanach w ogóle nie mialam zasięgu,

Masakra.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...