Jump to content

Ds160 - Have You Ever Used Other Name


Recommended Posts

Witam!

Jak wypełnić pozycję Have you ever used other names (i.e., maiden, religious, professional, alias, etc.)? w DS-160.

Other Surnames Used (maiden, religious, professional, aliases, etc.) - tutaj wpisuje się nazwisko panieńskie

Other Given Names Used - to pole jest konieczne do wypełnienia i zastanawia mnie słowo OTHER. Nigdy innych imion nie używałam, czy po prostu przepisać moje imię w tym polu?

Jeszcze mam pytanie dotyczące wypełniania informacji na stronie ambasady (https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland),czy używamy na tej stronie polskich znaków?

Do DS 160 zdjęcia przeszły przez toolkit zamieszczony w na stronie z formularzem DS 160, jednakże robiliśmy zdjęcie telefonem, zdjęcie jest dobrej rozdzielczości, czy tak może być czy robliście sobie zdjęcie na tą okazję u fotografa?

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o "other given names" to obok rubryki - jak dobrze pamiętam - jest podpowiedź, co należy wpisać. Wydaje mi się, że tam jest napisane, że trzeba wpisać te same imiona co u góry.

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie u fotografa - musza byc spelnione pewne wytyczne, tj proporcje.

Oczywiscie ze niekoniecznie. Ja sobie sam robilem wszystkie ostatnie zdjecia z US paszportowym wlacznie. "Fotografowie" sa strasznie slabi w robieniu zdjec ostatnio...

Link to comment
Share on other sites

Guest alik

sa instrukcje do tej formy w tym samym miejscu gdzie jest DS 160 (wujek google)

Odpowiedzi na wszystkie pytania należy udzielać w języku angielskim, używając wyłącznie angielskich znaków, z wyjątkiem imienia i nazwiska, które należy podać w alfabecie języka ojczystego.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...