Jump to content

Wrażenia Z Naszego Pobytu W Polsce


karolamo

Recommended Posts

Tytuł wątku brzmi jakbyście przyjechali do jakiegoś ZOO :lol:

No i szkoda ,że do plusów Polski jednak można zaliczyć tylko bliskich, znajomych, przyjaciół. Widać dobrze wam w tej Ameryce :D

Zadbajcie tylko, żeby synek miał papiery i Amerykańskie i Polskie. Sam na studiach poznałem 2 gości, co przyjechali w wieku nastu lat z USA studiować/żyć w Polsce i twierdzą ,że są szczęśliwi. Jeden zamienił NY na Łódź, drugi już nie pamiętam co na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

Podziwiam zauroczenie starowka. Akurat warszawska jest dość mizerna i podczas wizyt w Polsce omijam. Żeby nie było, jestem z Warszawy. Born and raised. :-P

Wiele spostrzeżeń mam podobnych do Waszych. Szczególnie odnośnie cen.

Link to comment
Share on other sites

Pytanie jakie się nasuwa to co mówią znajomi i rodzina na Twoje spostrzeżenia oraz co robią aby to zmienić bo jesli nic to znasz odpowiedź dlaczego tak jest.

Nie pytam się co Ty robiłaś ;)

A co do zmiany zamieszkania to różne to bywa, tez znam trochę osób którym różnie jest w Polsce a jednak widzą o wiele więcej plusów niż u siebie ;) a mogą mówić prawdę a nie ściemniać

Link to comment
Share on other sites

Wśród plusów nie wymieniłam tylko znajomych i rodzinę. :)

My akurat najczęściej bywaliśmy na warszawskiej starówce, dlatego ją tak wspominam i ją znowu odwiedziliśmy, po prostu mieliśmy najbliżej. :) Ale również uważam, że w Polsce jest jeszcze wiele innych tego typu miejsc. Dla mnie każda starówka ma swój urok i nie będę wybierać, która jest najpiękniejsza. :)

Oczywiście, że ze zmianą zamieszkania różnie bywa. Słyszałam w USA już dużo historii, przeróżnych historii Polaków i to nie jest tak, że wszystkim się tutaj podoba. Ale większości tak. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak napisalas ze oprócz plusów rodziny są inne i to należy tez dodać :)

Co do zachowania ludzi to tez Ci pokaże osoby ze zarabiają min i mają uśmiech jak i takie które mają więcej niż 3 tys zl a jakby mieli mniej niż min do życia.

Wiele wody w Wiśle upłynie nim to się zmieni :) a zmiany należy robić od dziś.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...