Skocz do zawartości

Sponsorowanie


sebus123

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czyli jak dobrze rozumiem osoby ktore wjechaly do usa na j-1 i przesiedzialy pobyt moga rozpoczac sponsorowanie pracownicze w usa i pojechac do wawy po odbior wizy gdyz nie obowiazuje je zakaz powrotu do usa

Napisz jeszcze w dwudziestu wątkach bo raz to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zielona karte? Wiza pracownicza nie jest na staly pobyt.

zebym dokonczyl caly proces sponsorowania pracowniczego w usa musze wyjechac do warszawy po odbior wizy bo przesiedzialem J1 o 14 lat i stad byly moje obawy czy nie bede mial zadnych problemow w konsulacie w warszawie z odbiorem zielonej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebym dokonczyl caly proces sponsorowania pracowniczego w usa musze wyjechac do warszawy po odbior wizy bo przesiedzialem J1 o 14 lat i stad byly moje obawy czy nie bede mial zadnych problemow w konsulacie w warszawie z odbiorem zielonej karty

Generalnie jak nie masz unlawful presence, to nie ma prawnych przeciwskazan. Osobiscie ja w takiej sytuacji poradzilbym sie prawnika przynajmniej, zeby wiedziec co powiedziec w konsulacie. Niech ktos mnie poprawi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak nie masz unlawful presence, to nie ma prawnych przeciwskazan. Osobiscie ja w takiej sytuacji poradzilbym sie prawnika przynajmniej, zeby wiedziec co powiedziec w konsulacie. Niech ktos mnie poprawi....

dokladnie jestem tylko out of status

kontaktowalem sie z prawnikiem ktory zapewnil mnie ze nie ma zadnych obaw jade jak by po swoje co mi sie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...