Skocz do zawartości

Aplikowanie O J-1 I B-1/b-2 Jednocześnie, Jaka Szansa?


Adam92

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

dwukrotnie byłem w Stanach jako campower. Zawsze dopełniłem swoich obowiązków, wracałem do Polski w terminie itp. W tym roku chciałbym aplikować na program counsellor. Program ten ma całkowicie inne warunki uczestnictwa, a przede wszystkim nie mogę wyjechać poza stany i wrócić. Bardzo zależy mi na odwiedzeniu mojego znajomego z Meksyku, pomyślałem, że mógłbym aplikowac o wizę turystyczną, tak aby po zakończeniu pracy móc jechać do Meksyku i wrócić na wizie turystycznej.

Teraz pojawia się pytanie czy jest jakakolwiek szansa na uzyskanie oby wiz? Obecnie pracuję dla pewnej firmy a współprace z nimi chciałbym zakończyć przed wyjazdem do stanów. Obawiam się jednak, że nie otrzymam ani J-1 ani B-2 z powodu "słabego powiązania z krajem zamieszkania". Prosiłbym o wskazówki. Dzękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak ja sama jezdzilam na campa to spotykalam przed rozmowami w konsulacie kilka osob, ktore ubiegaly sie jednoczesnie o J1 i turystyczna. Zawsze wszyscy dostawali oby dwie. Nawet jak sie jezdzi na campowera czy cos, to niektorzy sa juz po ostatnim roku studiow i niby tez nie maja zadnych powiazan z krajem, ale wizy i tak dostaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...