Jump to content

DV 2007 - POMOŻECIE?

olcia

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH

PRZECZYTAŁAM CAŁY FORUM, ALE NADAL NIE WSZYSTKO ROZUMIEM :beksa: LICZE NA WAS.

- KIEDY BĘDZIE WIADOMO O DV 2007, I GDZIE SZUKAC ODPOWIEDZI ?

- JESTEM UKRAINKĄ, CZY MOGĘ WYPEŁNIĆ WNIOSEK W LOSOWANIU W POLSCE, CZY SZUKAĆ UKRAIŃSKIEJ STRONY? ( JEŻELI SĄ, PONIEWAŻ NIC SENSOWNEGO W JĘZ. UKR. NIE ZNALAZŁAM )

- CZY BĘDE MUSIAŁA POTEM JECHAC NA ROZMOWE Z KONSULEM NA UKRAINE, CZY MOGE W POLSCE ? (MAM KARTE CZASOWEGO POBYTU W POLSCE, MOŻE TO COŚ ZMIENIA?)

- CZY DARMOWY BILET DO USA I 5000 $ NA POCZATEK TO BZDURA ?

- MYŚLAŁAM ŻE JAK JUZ UDA SIĘ WYLOSOWAĆ GC TO ZAPEWNIAJĄ MIESZKANIE I PRACE ? ALE PO PRZECZYTANIU FORUM ROZUMIEM ŻE JEŻELI NIE MASZ TAM NIKOGO I NIE MASZ PRACY, I NIE ZNASZ ANG- GO, TO PO JAKIMŚ CZASIE LĄDUJESZ POD MOSTEM, I NIKT CI NIE POMOŻE?

- JAK SOBIE RADZIĆ, JEŻELI MIMO WSZYSTKO UDA SIĘ DOSTAĆ WIZĘ ?

- CZY BYŁ KTOŚ W PODOBNEJ SYTUACJI, I JAK SOBIE PORADZILIŚCIE?

ODPISZCIE PROSZE. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ. :!:

Czesc...

Po pierwsze gdybys tak mogla wylaczyc Caps Lock przy pisaniu, to byloby bardzo milo, bo mnie juz oczy bola...

Ad rem:

1. http://travel.state.gov/visa/immigrants/ty...types_1318.html

2. "Applicant must be a native of one of the countries listed beginning on page 13."

Na liscie byla zarowno Polska, jak i Ukraina, wiec nie wiem dlaczego mialabys wypelniac wniosek jako Polka. Zreszta... jakiej szukasz strony ukrainskiej, skoro jedyna oficjalna strona jest po angielsku?

3. Nie ma darmowych biletow (chyba ze jacys - niepotrzebni zreszta - posrednicy Ci to zapewnia), ale na pewno nikt nie da Ci 5k USD na start...

4. Tak jak Kroliczek napisala: musisz w dodatku udowodnic konsulowi, ze pod mostem nie wyladujesz. A to juz kwestia Twojej zaradnosci itd. Nie kazdy MUSI dostac wize emigracyjna. :oops:

Powodzenia i pozdrowienia! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...