Skocz do zawartości

Wynajem samochodu w wrześniu 2017


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 2/8/2017 o 16:01, kontrol napisał:

tylko boję się, że jak wezmę przez pośrednika to nie będzie się dało zapłacić na miejscu kartą debit, a innej mieć nie będę (tylko gotówkę). Np przez rentalcars.pl podobno nie zapłacę kartą debit. 

Myslales o Turo? W PL nie ma, ale w usa owszem. Ja w ten sposob wynajelam auto gdy leciam na urlop do innego stanu...

Osoby prywatne wynajmuja auta, moze zobacz tam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę. Dopiero czytam o tym. Dzięki za info. Mogła byś coś więcej powiedzieć jak wygląda takie wypożyczenie? Można zapłacić gotówką lub kartą debit? Co potrzebuję mieć aby wypożyczyć tam auto? Wystarczy dowód osobisty z Polski i Polskie prawo jazdy? Właściciel spisuje ze mną jakąś umowę? Jak to wygląda od strony praktycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/2/2017 o 14:59, kontrol napisał:

Pierwsze słyszę. Dopiero czytam o tym. Dzięki za info. Mogła byś coś więcej powiedzieć jak wygląda takie wypożyczenie? Można zapłacić gotówką lub kartą debit? Co potrzebuję mieć aby wypożyczyć tam auto? Wystarczy dowód osobisty z Polski i Polskie prawo jazdy? Właściciel spisuje ze mną jakąś umowę? Jak to wygląda od strony praktycznej?

Musisz miec konto na Turo. Logujesz sie, podajesz swoje dane, karte takze. Wszystko dzieje sie wirtualnie. Umawiasz sie w jakim miejscu podstawiaja Ci auto. Nie wiem jak to jest ze strony np. Pl prawa jazdy ale pewnie majac miedzynarodowe moze sie udac. W USA nie masz oddzielnego dowodu osobisteho i prawka, wiec ja podalam samo prawo jazdy. Kontakt z osoba ktora wypozycza Ci auto masz poprzez czat ktory jest dostepny dodatkowo w momencie akceptacji otrzymujesz pelne dane osoby od ktorej wynajmujesz auto. Wiec takze masz kontakt telefoniczny.

Pobieraja oplate dopiero w momencie gdy osoba od ktorej chcesz wynajac auto zaakceptuje Twoja osobe. Jezeli chodzi o ubezpieczenie to ono jest wliczone w cene wiec nie musisz sie o to martwic. 

Umawiasz sie dokladnie np. W ktorym miejscu na lotnisku bedzid auto na Ciebie czekalo... 

Obie strony sa napewno zweryfikowane. Ja bylam bardzo zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...