Jump to content

Wiza turystyczna


Recommended Posts

Hej,

Pewnie takich tematów jest multum jednak spróbuje przedstawić swoją sytuacje. Zapytam wprost - jaka jest szansa (o ile w ogóle jakaś jest ;p) na dostanie wizy? Jestem obecnie po studiach, kończe pisać prace magisterską. Posiadam miejsce stałego zamieszkania, wiek 25 lat. Nigdy nie byłem karalny, nie maiłem problemów z prawem. Mam wujka od 20 lat w USA i dopiero teraz pomyślałem że chciałbym go odwiedzić. Niestety na tą chwilą nigdzie nie pracuję.  Wiem jak to wygląda i domyślam się że jest to duży problem... facet po studiach, bezrobotny chce sobie wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Jednak może pomoże tutaj fakt,  że tak jak napisałem - jestem przed obroną pracy magisterskiej i mam miejsce stałego zamieszkania.  Jest w ogóle sens próbować starać się o wizę? Może był ktoś w podobnej sytuacji i mu się udało? Ewentualnie jakieś porady co mógłbym zrobić w danej sytuacji żeby udało się wizę turystyczną zdobyć?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

wiele tutaj osób pisze ze wrócili na czas wbity na granicy a czasami się liczy ten co się wpisze i powie w Konsulacie. Dlatego trudno powiedzieć czy to źle czy dobrze.

ta rozmowa trochę przypomina rozmowę na ulicy czy to w Polsce czy zagranica,możesz mieć super gadane,dokumenty a nic z tego. Najważniejszy by nie ściemniać i odpowiadać na pytania. To nie studia ze formułka jest wykuta i masz stopień.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...