Skocz do zawartości

Road Trip - kwiecień 2017


Martini80

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w kwietniu wybieramy się na 12 dniowego tripa - zapewne tu są osoby które już doświadczyły takiej wyprawy. Proszę o radę czy taki plan ma sens, co warto by zmienić, ewent pominąc bądź dodać? będę wdzięczny za wszelkie rady. 

w załączniku plan trasy

 

Cali1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/4/2017 o 08:21, Joanna30 napisał:

Mnie tam hula ;)

Jeśli będziecie chcieli nocować w Bluff, to mogę polecić bardzo ładne miejsce na nocleg. Z towarzystwem kolibrów przy śniadaniu :)

Ci hula a mi nie hula. Zbanowaliscie mnie bo popieram Trumpa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert7, @NisseN - może to rozpisze:

Kwiecień- poniżej daty, ostatni dzień to zawsze data wjazdu:

11- LA przyjazd

12, 13 - Venice

13, 14 - Death Valley - Warto tam spać czy wystarczy po drodze do LAs Vegas pozwiedzac?

14, 15, 16 Las Vegas - Hoovers Dam - co jeszcze?

16, 17 - Zion, Bryce - da rade zrobić oba ? Warto?

17, 18 - Arches - bardzo daleko, to już Utah - standardowo czy warto?

18, 19 - Monument Valley

19, 20 - Grand Staircase Escallade

20, 21 - Lake Powell, Antelope Canyon, Horseshoe Bend - da rade zrobić to w 1 dzien?

21, 22 - Grand Canyon - jakie punkty widokowe polecacie najbardziej?

22, 23 San Diego 

23, 24 Palm Springs

25 LA wyjazd

 

Plan jest dosyć ambitny ale mam nadzieje że właściwie zaplanowany da sie zrealizować. I tu zwracam sie o pomoc do Weteranów którzy już mają za soba wizyty w tych miejscach - podrzućcie sprawdzone punkty widokowe żeby nie jezdzić po omacku, napiszcie proszę czy cos z tych atrakcji da sie zrobić "w przelocie" bez noclegu?

I oczywiście gdzie najlepiej spać w drodze do tych miejsc - obawiam się że opcja w namiocie może nie przejsć ;).

Bedę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martini80 napisał:

@Robert7, @NisseN - może to rozpisze:

Kwiecień- poniżej daty, ostatni dzień to zawsze data wjazdu:

11- LA przyjazd

12, 13 - Venice

13, 14 - Death Valley - Warto tam spać czy wystarczy po drodze do LAs Vegas pozwiedzac?

14, 15, 16 Las Vegas - Hoovers Dam - co jeszcze?

16, 17 - Zion, Bryce - da rade zrobić oba ? Warto?

17, 18 - Arches - bardzo daleko, to już Utah - standardowo czy warto?

18, 19 - Monument Valley

19, 20 - Grand Staircase Escallade

20, 21 - Lake Powell, Antelope Canyon, Horseshoe Bend - da rade zrobić to w 1 dzien?

21, 22 - Grand Canyon - jakie punkty widokowe polecacie najbardziej?

22, 23 San Diego 

23, 24 Palm Springs

25 LA wyjazd

 

Plan jest dosyć ambitny ale mam nadzieje że właściwie zaplanowany da sie zrealizować. I tu zwracam sie o pomoc do Weteranów którzy już mają za soba wizyty w tych miejscach - podrzućcie sprawdzone punkty widokowe żeby nie jezdzić po omacku, napiszcie proszę czy cos z tych atrakcji da sie zrobić "w przelocie" bez noclegu?

I oczywiście gdzie najlepiej spać w drodze do tych miejsc - obawiam się że opcja w namiocie może nie przejsć ;).

Bedę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.

 

 

Death Valley - jeden dzien przejazdem wystarczy - devisl golf course, badwater, zabirskie point i ewentualnie wydmy po drodze,

Las Vegas....jeden dzien wystarczy...a w zasadzie jeden wieczor bo w dzien vegas jest paskudne

Zion, bryce..da rade..warto...w zion koniecznie angels landing

Arches - generalnie okolica moab - piekne miejsce...warto!!! Arches, dead horse point, canyonlands...dwa dni jak nic!  Wmoab polecam knajpe moab brevery a spanie na campie slickrock campground.

Monument valley jeden dzien przejazdem i potem jeden dzien w page

spanie...zalezy od pogody...czesc pol napmiotowych moze byc jeszcze zamknieta bo zima w tym roku na zachodzie dosc sroga jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Grand Canyon robiliśmy od południa, trasą Las Vegas - Hoover Dam - Grand Canyon - Monument Valley, więc nie doradzę, bo nie planujecie takiej trasy. Ale myślę, że bez względu na to, gdzie będziecie przy Kanionie, to będzie super widok :D A Monument Valley to tylko przejazdem. Jak się uda i będziecie mieli odpowiednie auto, to możecie sobie przejechać pośród tych pomników, ale i bez tego robią wrażenie :P Nas dopadła burza piaskowa, więc tylko przejechaliśmy obok/przez MV i też było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tyle, że najbardziej ze swojego wyjazdu żałuję, że spędziliśmy parę godzin w Zion National Park i pod sam wieczór przyjechaliśmy dopiero do Arches.

Jak dla mnie Arches rządzi i tam bym się zatrzymał na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...