Skocz do zawartości

Road Trip - kwiecień 2017


Martini80

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Martini80 napisał:

@Robert7, @NisseN - może to rozpisze:

Kwiecień- poniżej daty, ostatni dzień to zawsze data wjazdu:

11- LA przyjazd

12, 13 - Venice

13, 14 - Death Valley - Warto tam spać czy wystarczy po drodze do LAs Vegas pozwiedzac?

14, 15, 16 Las Vegas - Hoovers Dam - co jeszcze?

16, 17 - Zion, Bryce - da rade zrobić oba ? Warto?

17, 18 - Arches - bardzo daleko, to już Utah - standardowo czy warto?

18, 19 - Monument Valley

19, 20 - Grand Staircase Escallade

20, 21 - Lake Powell, Antelope Canyon, Horseshoe Bend - da rade zrobić to w 1 dzien?

21, 22 - Grand Canyon - jakie punkty widokowe polecacie najbardziej?

22, 23 San Diego 

23, 24 Palm Springs

25 LA wyjazd

 

Plan jest dosyć ambitny ale mam nadzieje że właściwie zaplanowany da sie zrealizować. I tu zwracam sie o pomoc do Weteranów którzy już mają za soba wizyty w tych miejscach - podrzućcie sprawdzone punkty widokowe żeby nie jezdzić po omacku, napiszcie proszę czy cos z tych atrakcji da sie zrobić "w przelocie" bez noclegu?

I oczywiście gdzie najlepiej spać w drodze do tych miejsc - obawiam się że opcja w namiocie może nie przejsć ;).

Bedę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.

 

 

 LA przejazd - bardzo dobrze i to najlepiej noca unikniesz korkow

Venice beach nic ciekawego przejdziesz 30 minut i styka

Death Valley - zalezy o jakiej porze roku jak kwitna tam kwiaty jest ladnie, ale to tez trzeba lubic kwiaty, mnie kwiaty to tak srednio

Las Vegas tak jak kolega pisal, jeden wieczor przejdziesz deptakiem, zagrasz, dla mnie warto zobaczyc stara czesc Las Vegas

Kilka punktow sam nie widzialem wiec nie pisze 

Grand Canyon hmm dla mnie nic ciekawego no ale rozumiem musisz zobaczyc

San Diego jest b ladne, mozesz sobie zwiedzic lotniskowec, po drodze masz moja ulubiona plaze Crystal Cove, przejazd wieksza czescia jedynki jest b ladna widokowo

Palm Springs hmm a co Ty tam chcesz robic, my tam jezdzimy jak tu jest chlodniej dupy wygrzac, jest tam kilka domow fajnych Bob Hope ma znaczy mial teraz inny wlasciciel wystawia na sprzedaz za jedyne 50 mln $

 

Ja na Twoim miejscu zobaczylbym Lake Tahoe, Yosemite Park, Big Sur i kilka innych punktow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8.03.2017 at 2:39 PM, Robert7 said:

 LA przejazd - bardzo dobrze i to najlepiej noca unikniesz korkow

Venice beach nic ciekawego przejdziesz 30 minut i styka

Death Valley - zalezy o jakiej porze roku jak kwitna tam kwiaty jest ladnie, ale to tez trzeba lubic kwiaty, mnie kwiaty to tak srednio

Las Vegas tak jak kolega pisal, jeden wieczor przejdziesz deptakiem, zagrasz, dla mnie warto zobaczyc stara czesc Las Vegas

Kilka punktow sam nie widzialem wiec nie pisze 

Grand Canyon hmm dla mnie nic ciekawego no ale rozumiem musisz zobaczyc

San Diego jest b ladne, mozesz sobie zwiedzic lotniskowec, po drodze masz moja ulubiona plaze Crystal Cove, przejazd wieksza czescia jedynki jest b ladna widokowo

Palm Springs hmm a co Ty tam chcesz robic, my tam jezdzimy jak tu jest chlodniej dupy wygrzac, jest tam kilka domow fajnych Bob Hope ma znaczy mial teraz inny wlasciciel wystawia na sprzedaz za jedyne 50 mln $

 

Ja na Twoim miejscu zobaczylbym Lake Tahoe, Yosemite Park, Big Sur i kilka innych punktow

Hej, dzięki za info.

CA1 i Yosemite była rok temu dlatego do Lake Tahoe nam nie po drodze teraz ;).

a co do Grand Canyon to radzicie North Rim czy South? od północy chyba trzeba wrócić ta sama drogą tak?

Od południa można jechac na wschód wzdłuż kanionu i odbic np do Kanionu Antylopy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10.03.2017 at 10:26 AM, Joanna30 said:

Możesz. Kanion Antylopy można zwiedzić tylko z przewodnikiem indiańskim i dowóz jest ichniejszym autem, ale to pewnie wiesz :)

Dzięki, w takim razie po GC jedziemy do Page, później Bryce C, Arches, Monument Valley ;)

Na koniec wracamy do San Diego i Palm Springs - którędy radzicie jechac? Przez Kingman, czy Phoenix?

Ktoś z Was spał pod namiotem na podobnym tripie? jakie temperatury panują nocą końcem kwietnia? chodzi mi o to jak sie przygotować jeśli chodzi o ekwipunek, śpiwór etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/13/2017 o 10:10, Martini80 napisał:

Dzięki, w takim razie po GC jedziemy do Page, później Bryce C, Arches, Monument Valley ;)

Na koniec wracamy do San Diego i Palm Springs - którędy radzicie jechac? Przez Kingman, czy Phoenix?

Ktoś z Was spał pod namiotem na podobnym tripie? jakie temperatury panują nocą końcem kwietnia? chodzi mi o to jak sie przygotować jeśli chodzi o ekwipunek, śpiwór etc.

Ja to bym Palm Springs odposcil i pojachalbym przez Sedone I Yume

link. W Sedonie Slide Rock Park i kosciolek katolicki na wzgorzu, w Yumie Territorial Prison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...