Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 godzin temu, Xarthisius napisał:

No, troche pokazuje ze jednak cholernie ciezko cokolwiek przewidziec. Niemniej jednak, osobom z wysokim case number radzilbym jeszcze nie rwac wlosow z glowy. Za 2 tygodnie pojda 2NL dla rozmow w kwietniu. Bedzie mozna zobaczyc po ich liczbie czy stalo sie cos dramatycznie innego niz miesiac wczesniej. Moze zglosilo sie wiecej osob z numerami podpadajacymi pod wczesniejsze cutoffy (w takim wypadku, tych osob jest skonczona ilosc, kiedys to sie musi wysycic). Kazda teoria jest dobra, tez mnie ten cutoff zaskoczyl.

taaak....łatwo jest mówić jak się ma niski numer.........prawda jest taka ze wszystkie przewidywania "ekspertów i jasnowidzów"  np britsimona są o dupe potłuc w stosunku do tego roku....robi koleś tylko niepotrzebne nadziej ludziom i tyle. Skoro w 7 miesięcy nawet do 16 tys nie doszło to o ile może podskoczyć w ciągu  pozostałych 5? zwłaszcza ze z reguły wrzesień to tylko niedobitki pozostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dionzisoek napisał:

taaak....łatwo jest mówić jak się ma niski numer.........prawda jest taka ze wszystkie przewidywania "ekspertów i jasnowidzów"  np britsimona są o dupe potłuc w stosunku do tego roku....robi koleś tylko niepotrzebne nadziej ludziom i tyle. Skoro w 7 miesięcy nawet do 16 tys nie doszło to o ile może podskoczyć w ciągu  pozostałych 5? zwłaszcza ze z reguły wrzesień to tylko niedobitki pozostają.

no wszystko sie moze wydarzyc. nie rozumiemy tego procesu do konca i go nie zrozumiemy. Wiec albo teraz nastapi duzy skok, albo moze od lata europa bedzie current, albo we wrzesniu dojdzie do 26000 i tyle. Logocznie jednak myslac, wiz jest stosunkowo mało, ludzie się mnożą i pobierają dokładając do puli kolejne "gęby", w tym roku wylosowali w cholerę za dużo ludzi, Afryka jest przeludniona i biorą stamtąd najwięcej, do Europy dołączone są kraje jak Turcja, które w Europie nie są, do tego Rosja, Ukraina i ktoś tam jeszcze ma ogromne rzesze wylosowanych i oni z jakiegoś powodu idą najpierw do ambasad zabierając ze sobą siedmioro dzieci itd. Wielu z nas tej wizy nie dostanie niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bartek_p2 napisał:

Gratulacje dla Was :)
Opisz proszę jak wyglądała rozmowa itp w Waszym przypadku

Byliśmy w ambasadzie ok 8:00 ale strasznie sie wszystko wlecze. Rozmowa była bardzo krótka ale czekaliśmy na nią ponad 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oprócz badań laboratoryjnych i wizyty u lekarza, to dużo jest szczepień i bardzo restrykcyjnie do tego podchodzą? Konsul prosi o pełną listę szczepionek? Problem w tym, że zmienialiśmy miejsce zamieszkania i gdzieś zaginęły książeczki szczepień. W przypadku dzieci jeszcze da radę znaleźć, ale np ja szczepionki obowiązkowe miałem hohoho lata temu i nawet nie pamiętam gdzie. Da się to jakoś sprawdzić czy obejść (np przekonaniami religijnymi) czy będę musiał jakoś wydobyć spod ziemi historię swoich szczepień. Powoli się przygotowuję do tego, bo jak dostenę termin w konsulacie to te parę tygodni zapasu może mi nie starczyć na zdobycie dokumentów, a nie chcę się szczepić podwójnie na jakieś pierdoły i faszerować się rtęcią i aluminium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...