Skocz do zawartości

slub, greencard , wiza - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa wygląda następująco jestem obywatelem usa ( rodowity z polskim obywatelstwem ) problem wyglada następująco ponad rok temu moja żona wleciała do Usa legalnie, mieliśmy tam wziąć ślub lecz z powodów osobistych musiała wrócić natychmiastowo do polski , przekroczyla pobyt o półtorej miesiąca, co sie póżniej okazało żona była w ciązy , aktualnie urodzilo sie dziecko w polsce , pomijając załatwiłem papiery dla dziecka, teraz.. sprawa mojej żony, dostała promese na 10 lat, wize wbili jej na 6 miesięcy, przekroczyła pobyt o półtorej miesiąca teraz jest w Polsce, chcem zabrać żone do usa załatwijając jej przy tym gc ( aktualnie mam prawnika w usa, lecz jeszcze z nim się nie konsultowałem w tej kwestii gdyż nie było potrzeby wyjazdu ) co mi poradzicie jak to załatwić żeby wszystko trzymało się kupy, rozliczam się itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiza malzenska. Proces trwa okolo roku. Nie mozesz sprowadzic zony na turystycznej. Zreszta jesli przesiedzila to wiza jest juz niewazna. Prawnik nie jest potrzebny bo proces jest dosc prosty. Google cr1 guide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...