Skocz do zawartości

Rentalcars raz jeszcze


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, AdamZ napisał:

To chyba dobrze? :D 

Tak generalnie jest wszedzie. Jak pozyczam z pewnej firmy w Polsce to zawsze dostaje o klase lepszy samochod. Nigdy jeszcze nie dostalem tego co chcialem. 

No nie wiem. 22MPG vs. 40MPG? Dostałem teraz Explorera zamiast Fiesty. Oprócz spalania, z uwagi na gabaryty zarysowalem dach. Dobrze, że nie widać z normalnej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KaeR napisał:

No nie wiem. 22MPG vs. 40MPG? Dostałem teraz Explorera zamiast Fiesty. Oprócz spalania, z uwagi na gabaryty zarysowalem dach. Dobrze, że nie widać z normalnej pozycji. 

Szalenie jestem ciekaw jak ci sie to udalo. Czasami pracownik wypozyczalni wspinal sie i patrzyl na dach, ale to w przypadku czegos rozmiaru f150, tahoe itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vlade napisał:

Szalenie jestem ciekaw jak ci sie to udalo. Czasami pracownik wypozyczalni wspinal sie i patrzyl na dach, ale to w przypadku czegos rozmiaru f150, tahoe itd. 

Obszedł dookoła. Tyle. Widocznie uczciwie wyglądam. 8-)

Wyjechałem tyłem pod niskie drzewo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przestrzegam przed RENTALCARS!

Nadużywają zapisów w umowie dotyczących anulacji jeśli ich podwykonawca w moim przypadku Thrifty dostarcza samochód w złym stanie. Przy braku pomocy RENTALCARS po łaskawym rozpatrzeniu sprawy i blokowaniu środków pobiera opłatę za anulację i zwraca resztę. W opisywanej sytuacji próbowałem połączyć się z infolinią. Udało mi się po przeszło godzinie. Nic nie pomagają i nie rozwiązują problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AdamW napisał:

Przestrzegam przed RENTALCARS!

Nadużywają zapisów w umowie dotyczących anulacji jeśli ich podwykonawca w moim przypadku Thrifty dostarcza samochód w złym stanie. Przy braku pomocy RENTALCARS po łaskawym rozpatrzeniu sprawy i blokowaniu środków pobiera opłatę za anulację i zwraca resztę. W opisywanej sytuacji próbowałem połączyć się z infolinią. Udało mi się po przeszło godzinie. Nic nie pomagają i nie rozwiązują problemu.

Lol - Thrifty nie jest podwykonawca. To Rentalcars jest brokerem a nie zadna wypozyczalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...