Skocz do zawartości

rozmowa z konsulem


janiluap

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej, nie przejmuj sie ta rozmowa.

Jesli dokumentu masz w porzadku, nie beda sie o nic dopytywac.

Mi konsul powiedzial tylko ze to bardzo wazny dzien w moim zyciu i tyle. Zadnych pytan.

Jedyny problem jaki mialam to to ze konsul za wszelka cene chcial ze mna mowic po polsku. Mial tak potworny akcent ze ledwo go rozumialam.

Powodzenia

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzis wlasnie bylem na rozmowie w sprawie wizy imigracyjnej, kosnul poprosil mnie do okienka zapytal czy kiedykolwiek bylem w stanach (odpowiedzialem ze wlasnie teraz jestem:) w koncu ambasada jest terenem usa:) i po tym jedym pytaniu (oczywiscie wczesniej scanowanie paluszkow i przysiega) powiedzial gratuluje otrzymania wizy i dowidzenia

p.s. jesli by to komus pomoglo to wczesniej 5 - krtonie mi odmawiano wizy turystycznej (balem sie ze bedzie to mialo jakis zwiazek ale okazalo sie ze ma to nic wspolnego)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza papierami ktore musisz miec obowiazkowo (zupelny odpisa aktu urodzenia, zaswiadczenie z krs-u, potwierdzenie opłaty (jeśli płacisz wczesniej), badania lekarskie)) ja mialem cale miliony innych papierow swiadectwo ukonczenia studiow I 864 i innych mnostwo ale nie chcial ode mnie nic poza tymi obowiazkowymi takze musisz miec wszystko co mozliwe (bo moze sie zdazyc ze trafisz tak ze bedzie chcial swiadectwo nie bedziesz miala i przeciagnie sie procedura) a dasz mu co tam sobie zazyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie nemo1 i Monika!!! :) po swoim spotkaniu (juz za tydzien) dam wam znac jak cala sprawa przebiegla w moim przypadku. mam nadzieje, ze bedzie rownie pomyslnie.

co do pytania Andrew to moge powiedziec, ze wiza IR1 jest dla malzonka/ki obywatela usa. czy jeszcze ktos pod nia podlega to nie wiem.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...