Skocz do zawartości

rozmowa z konsulem


janiluap

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A co wy na to iż dostarły do mnie newsY ze dobrze jest zabrac na rozmowe do Warszafki potwierdzenie Wylotu z USA tzn. ten smieszny papierek co go dostajemy z "Bankomatu" Homeland Security przed wejsciem na poklad samolotu... no ale jesli ktos tego nie ma I czy w ogóle jest sens to zabierac ?? ehh te plotki i ploteczki moga wbić niezłego klina hehe ale moze na wszelki wypadek wezme to ze soba i stare bilety też... jesuuuu i co jeszcze wypłynie z tymi Newsami :) no nic 16 grudnia coraz blizej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Importu mienia to jedyne co mi przychodzi do głowy to PolAmer bo sami sie dowiadywalismy i mozna tez wysylac z Polski do USA... hehe choc pani byla zaskoczona :)

No ale tu sa adresy:

www.polamercargo.com

www.polamerusa.com

i adreso/numer:

ul. Pulawska 361

02-801 Warszawa

(22) 643-0444

Fax: (22) 644-9761

Choc teraz widze ze niepotrzebnie sie tak napalalismy.. bo po co targac tyle gratow za wielka wode ;)

Zabieramy tylko to co jest most important :(

Czyli Dokumenty i takie tam :lol:

Na reszte sie zapracuje.... a kto byl to wie ze za wiele czasu to nie zajmie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi o przewoz rzeczy polecam firme BESTO. Korzystalam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona. Polamer jest drogi i nie zapewnia wszystich uslug. A jesli chodzi o ilosc zabieranych rzeczy to sprawa indywidualna. Zgadzam sie, ze w usa szybciej sie zapracuje na rozne gadzety ale sa tzw. pamiatki, ktorych za zadne pieniadze zarobione tutaj nie da sie zakupic. A poza tym czlowiek zawsze sie czuje bardziej u siebie jak ma pare fajnych swoich gadzetow wokol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...