Skocz do zawartości

Recommended Posts

W związku z otrzymaniem przez nas zielonej karty  ( 2os dorosłe + 2 dzieci) mam pytanie dot. ubezpieczenia po przyjeździe do USA - gdzie mozna sie ubiegać o ubezpieczenie zaraz po przyjeździe . Czy są instytucje ktore dają taka możliwość aż do czasu znalexienia pracy?

Czy tez lepiej wykupić na ten czas ubezpieczenie w Polsce?

Edytowane przez kasya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jesli chodzi o ubezpieczenie z Polski to musisz przeczytać zasady bo nie lecisz jako turystka do USA.. A co do USA to w jakim stanie będziesz mieszkać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sa różne programy i nie wiem na jakiej zasadzie dostałaś wizę na pobyt stały lecz pamiętaj o sponsorze jesli byl taki by od niego nie ściągali kasy. Tutaj należy poczytać dobrze zasady tych programów i prawa wizowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie nie chcę narażać sponsora na ewentualne koszty więc chciałabym się dowiedzieć  czy istnieje jeskiś program ubezpieczyeń dla nowo przyjezdnych rezydentów?

Strone chętnie przeczytam i zapoznam sie ale może ktoś juz to " ćwiczył " i ma jakieś rady do kogo i gdzie sie w tej sprawie udać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sa programy i jak poczytasz to zobaczysz które możesz mieć bez obciążania sponsora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

zna ktoś może poniższe firmy?

Petersen: https://www.insubuy.com/international-major-medical-insurance/coverage/

Inbound: https://www.insubuy.com/inbound-immigrant-insurance/new-immigrants-usa/

obliczyłem dwie identyczne oferty (ten sam okres, osoby, kwoty ubezpieczenia) przez stronę insubuy dla powyższych firm i straszne różnice w cenie wyszły, rzędu czterokrotności, zastanawiam się z czego to może wynikać. Może ktoś już przerabiał  ten temat? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz