Jump to content

Ubezpieczenie


kasya

Recommended Posts

W związku z otrzymaniem przez nas zielonej karty  ( 2os dorosłe + 2 dzieci) mam pytanie dot. ubezpieczenia po przyjeździe do USA - gdzie mozna sie ubiegać o ubezpieczenie zaraz po przyjeździe . Czy są instytucje ktore dają taka możliwość aż do czasu znalexienia pracy?

Czy tez lepiej wykupić na ten czas ubezpieczenie w Polsce?

Link to comment
Share on other sites

sa różne programy i nie wiem na jakiej zasadzie dostałaś wizę na pobyt stały lecz pamiętaj o sponsorze jesli byl taki by od niego nie ściągali kasy. Tutaj należy poczytać dobrze zasady tych programów i prawa wizowego.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie nie chcę narażać sponsora na ewentualne koszty więc chciałabym się dowiedzieć  czy istnieje jeskiś program ubezpieczyeń dla nowo przyjezdnych rezydentów?

Strone chętnie przeczytam i zapoznam sie ale może ktoś juz to " ćwiczył " i ma jakieś rady do kogo i gdzie sie w tej sprawie udać...

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

zna ktoś może poniższe firmy?

Petersen: https://www.insubuy.com/international-major-medical-insurance/coverage/

Inbound: https://www.insubuy.com/inbound-immigrant-insurance/new-immigrants-usa/

obliczyłem dwie identyczne oferty (ten sam okres, osoby, kwoty ubezpieczenia) przez stronę insubuy dla powyższych firm i straszne różnice w cenie wyszły, rzędu czterokrotności, zastanawiam się z czego to może wynikać. Może ktoś już przerabiał  ten temat? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...