Skocz do zawartości

Drugi raz po wize turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

W grudniu 2015 dostalam odmowe przyznania wizy turystycznej, chcialam leciec na miesiac do znajomych kuzynki. Powod odmowy wizy byl taki, ze nie mam silnych więzi z Polska gdyz nie pracuje w Polsce tylko przez agencje za granica. Wtedy jeszcze bylam sama (1,5 roku wczesniej rozeszlam sie z chlopakiem po dlugoletnim zwiazku) zgodnie z prawda wpisalam w aplikacji ze jestem stanu wolnego. Powiedziano mi, ze nie moge otrzymac wizy poniewaz pracuje za granica. Kilka dni po odmowie, wrocilam do Krolestwa Niderlandow, niedlugo po tym poznalam chlopaka a obecnie narzeczonego. Moje pytanie brzmi, jakie mam szanse na wize? Chcialabym poleciec w grudniu na 2 tygodnie na Floryde do ludzi, do ktorych mialam leciec wczesniej, w mojej sytuacji nic sie nie zmienilo poza tym ze mam narzeczonego. A za granica wciaz pracuje, dwa razy do roku mam okolo miesieczny urlop, i na chwile obecna nic nie zapowiada sie na to, ze zrezygnuje z tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pracujesz i mieszkasz w Holandii to powinnaś wystąpić o wizę w Holandii. I musisz wykazywać silne więzi z Holandią. Wszystko co napisałaś / powiedziałaś przy poprzedniej wizycie jest w systemie. Jeśli jesteś w stanie wykazać, że nastąpiła wyraźna zmiana i twoje związki z Holandią są silne to możesz aplikować. Poczytaj kilka podobnych wątków na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...