Skocz do zawartości

Zielona Karta - Rodzic


Efes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jako że wystartowała ostatnio loteria to moja mama zastanawia się czy nie złożyć aplikacji i tutaj pojawiają się pytania, bo wiem że mogłaby mnie ze sobą zabrać bo mam mniej niż 21 lat ale mam pytanie jakby to wyglądało gdyby dostała już zieloną kartę to musi wyjechać do 6 miesięcy i od razu mógłbym z nią jechać czy trzeba by składać jakiś wniosek? I jeszcze mam pytanie co w przypadku gdyby ona wróciła z USA do Polski to ja bym mógł tam nadal przebywać czy nie? (Chodzi mi o sytuację że odebraliby jej tą zieloną kartę to czy ja nadal mogę tam zostać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, sly6 said:

znasz zasady loterii.? Twoja Mama się kwalifikuje? Ty masz mieć mniej niż 21 lat jak będzie rozmowa o wizę i jesli będzie wiza to lecisz z Mamą lub sama Mama a później Ty. Główny aplikant musi pierwszy wlecieć.

jesli tego nie zrobi to wizy przepadają.

Rozumiem. Najbardziej mnie zastanawia to czy jeżeli byśmy dostali już wizy i wyjechali to jeżeli mama uznałaby np po roku ze nie chcę tam już mieszkać to czy ja mogę tam zostać? Chodzi mi o to czy moja wiza jest uzależniona od jej wizy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...