Skocz do zawartości

Floryda - koniec stycznia


Gusia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Planujemy z koleżanką wybrać się w dniach 19-29 stycznia, może trochę dłużej na Florydę. Naszym głównym celem jest Harry Potter Celebration w Universal Orlando w dniach 26-29. Ale zdecydowałyśmy się zobaczyć coś więcej. W Orlando na pewno chcemy pójść jeszcze do Sea World. Do tego naszej liście jest Kennedy Space Center i Everglades. Możecie coś jeszcze polecić? Jeśli chodzi o Everglades, to może się orientujecie jak najlepiej tam się dostać z Orlando? Wypożyczenie samochodu odpada, bo nie mamy prawa jazdy. Jedyne, co nam przychodzi na myśl, to samolot do Miami i stamtąd już pójdzie łatwiej. W ogóle na jaką pogodę nastawić się w kwestii ubrań? I czy w Warszawie można gdzieś na dłużej przechować kurtki? Nie chcemy ich brać ze sobą, a lotniskowe skrytki na Chopina są tylko na 72h. Lot mamy po godzinie 9, więc nawet opcja z nadaniem na poczcie do odbioru w punkcie raczej odpada... Poczta jest od 8, a na odprawę też trzeba być wczesniej. Na innym forum spotkałam się z radą, żeby podpytać w jakimś sklepie na lotnisku czy by nie przechowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie bedziecie miec samochodu na Florydzie to lepsza opcja jest wykupienie wycieczki Everglades and Miami Adventure z  Orlando.

https://www.viator.com/Orlando-tourism/Everglades-Tours-from-Orlando/d663-t116

Jesli chodzi o pogode to tu mozecie sobie sprawdzac na biezaco

https://www.accuweather.com/en/us/orlando-fl/32801/month/328169?monyr=1/01/2018

a naprawde to zalezy od kierunku wiatru, ja bedzie z polnocy, bedzie chlodniej lekkie kurtki sie przydadza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kurtek na Florydzie w styczniu nie potrzeba. Ja byłem tam 2 krotnie w tym okresie tj styczeń/luty 2016/2017, więc cos wiem nt temat. Temperatury średnie jakie miałem to 20-28C.

A jesli miałbym cos polecić-to koniecznie trzeba zobaczyć Miami Beach, Everglades & Key West.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...