Skocz do zawartości

Wniosek o wizę dla rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W przyszłym roku chcemy polecieć z córką która wówczas będzie miała 3 lata na 10 dniowy urlop do Stanów.  Nie mamy wiz dzisiaj składałem dla nas wnioski. Nie wiem jakim sposobem ale przegapiłem po złożeniu wniosku coś takiego jak family aplication i złożyłem 3 oddzielne wnioski.  I teraz moje pytanie czy nie będzie problemów z umówieniem się na spotkanie oraz z opłatą aby wszystko zrobić za jednym zamachem. Założyłem konto na traveldocs ale tam też jestem tylko Ja. Dzięki i z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gustavoloco napisał:

Witam

W przyszłym roku chcemy polecieć z córką która wówczas będzie miała 3 lata na 10 dniowy urlop do Stanów.  Nie mamy wiz dzisiaj składałem dla nas wnioski. Nie wiem jakim sposobem ale przegapiłem po złożeniu wniosku coś takiego jak family aplication i złożyłem 3 oddzielne wnioski.  I teraz moje pytanie czy nie będzie problemów z umówieniem się na spotkanie oraz z opłatą aby wszystko zrobić za jednym zamachem. Założyłem konto na traveldocs ale tam też jestem tylko Ja. Dzięki i z góry dzięki za pomoc.

Nie będzie problemu. Na swoim koncie umówisz wszystkich na jedno spotkanie. Z tego co pamiętam jest tam taka opcja. Ja tak zrobiłam, a wnioski mieliśmy wypełnione dla kadego z osobna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie. Tu http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-svc-visachild.asp znajdziesz wiecej informacji.

Spotkanie mamy jutro a tu jest mowa o jakimś wcześniejszym kontakcie wypełnianiu formularza itd. Tylko teraz pytanie czy to dotyczy dzieci których rodzice mają już wizy czy również tych co ubiegają sie z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Gustavoloco said:

Spotkanie mamy jutro a tu jest mowa o jakimś wcześniejszym kontakcie wypełnianiu formularza itd. Tylko teraz pytanie czy to dotyczy dzieci których rodzice mają już wizy czy również tych co ubiegają sie z rodzicami.

Nie wiem co w takim razie. Sugerowalbym zadzwonic na ichnia infolinie, gdyby nie to ze w Polsce 22:30... Pozno zaczales zadawac te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...