Skocz do zawartości

Poruszanie sie po drogach a oplaty


bloczek2

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Michał Paczyński napisał:

Akurat tematu parku Yosemite w prywatnej wiadomosci nie poruszylem, zatem nie widze potrzeby upubliczniania tutaj naszych rozmow :D 

 

Wiesz, mnie nie interesują prywatne rozmowy innych i nic nie pisałam na temat ich upubliczniania. Natomiast zostało zadane konkretne pytanie, a ty od razu stwierdziłeś, że odpiszesz na PW. Nie ma w tym oczywiście nic złego, poza tym, że sam korzystasz od jakiegoś czasu z wiedzy innych na tym forum, więc fajnie byłoby się też podzielić swoją. Tylko tyle ;). Ale oczywiście przymusu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.12.2017 o 20:29, Michał Paczyński napisał:

W marcu wspolnie z dziewczyna lecimy na wycieczkę, której bardzo ogólnikowy plan jest tutaj

 

Auto mamy wypozyczone w Alamo z LAX, tylko mam pytanie, czy drogi w Californi sa platne? Czytalem gdzies kiedys o Ez Tag, zeby nie musiec stawac na bramkach. To jest dodawane do samochodow, czy trzeba o to poprosic?

Czy moze nie trzeba tego w ogole i mozna placic przy bramkach? Lub drogi sa bezplatne? :D 

Michał robiłam ostatnio tę samą trasę, którą Wy macie w planach. Polecam sciągnąć google maps i korzystać z nich offline zaznaczając opcję" unikaj płatnych dróg" i nie powinniście mieć problemów z płatnymi drogami, których w CA nie jest aż tak dużo. Uważajcie na skrajne lewe pasy oznaczone jako FastTrack - te są płatne ale też zawsze są oznaczone. Ja również miałam samochód wypożyczony przez Rentalcars, tylko z Dollara i nas pytali przy wypożyczeniu czy chcemy takie urządzenie czy sami będziemy płacili. W SF tak jak napisał mcpear Golden Gate jest płatny ale tylko przy wjeździe do SF, jak wyjeżdzasz to jest bezpłatny. Opłaty za przejazd możesz dokonać online przez stronę, my to zrobiliśmy następnego dnia po przejechaniu. Co do wkładu własnego to nam zablokowali na karcie 300$ przy wypożyczeniu i odblokowali je po 2 dniach od wypożyczenia a auto mieliśmy na miesiąc ;) Doczytaj na stronie Alamo dokładnie w warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...