JarJar Posted December 13, 2017 Report Posted December 13, 2017 Bezpośrednie loty Nowy Jork - Rzeszów od 29 kwietnia 2018. LOT wraca na trasę z USA do Rzeszowa i będzie latał na lotnisko Newark-Liberty. Bilety już w sprzedaży. Więcej info: http://latamzrzeszowa.blogspot.com/2017/12/lot-stawia-na-jasionke-polecimy-do-usa.html Na tą wiadomość czekali wszyscy pochodzący z południowej Polski a mieszkający w CT, PA, NJ, NY. Połączenie ma byc całoroczne (a nie jak kiedyś tylko w lato). Jeśli będzie duże zainteresowanie i bilety będą dobrze się sprzedawały to nie wykluczona jest jeszcze jedna rotacja w tygodniu.
newborn Posted December 21, 2017 Report Posted December 21, 2017 szkoda ,że nie początkiem kwietnia :/
JarJar Posted December 27, 2017 Author Report Posted December 27, 2017 Newborn, no dobrze, że w ogóle. Ciekawa sprawa - loty z Polski do USA cechuje duża sezonowość, o ile z pewnością nie będzie problemu z zapełnieniem samolotu w sezonie letnim o tyle w sezonie zimowym czarno to widzę. Nawet bardzo czarno, aż takiego ruchu USA--> Rzeszów nie ma żeby wsadzić co tydzień 250 osób. Dlatego tak ważna jest reklama i marketing im więcej Polaków w USA z południowej Polski się dowie o tym połaczeniu, tym większa szansa, że loty sie utrzymaja przez cały rok.
JarJar Posted March 9, 2018 Author Report Posted March 9, 2018 Ponoć całkeim dobrze sie sprzedaja, na każdy rejs maja też zakontraktowane 10 ton cargo... Brawo!
andyopole Posted March 12, 2018 Report Posted March 12, 2018 To jest właśnie prawidlowa polityka Loty z lotnisk regionalnych. Wkrótce całą Polskę będą spędzać do Baranowa. Target = 100 mln pasażerów rocznie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.