Skocz do zawartości

DV 2007


Elzbieta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6, supcio, przeczytam na pewno ale nie sadze ze znajde taki problem. A jak jest z wpisem dziecka do aplikacji ? wiek dziecka tzn nie przekroczone 21 lat w momencie wypelnienia aplikacji czy nie przekroczone 21 lat w 2007 ??? Dzisiaj ma 20 ale w 2007 bedzie miec niestety 22 lata. czy dzisiaj musi wypelnic swoja aplic. oddzielnie? :olaboga: Pomozcie mi bo widze ze jestescie bardzo bogaci w informacje. Po :) zdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedziesz wypelniac aplikacje to Twoj syn nie moze miec wiecej niz 21 lat,tak bylo w przypadku mojej znajomej ktora pojechala na rozmowe majac juz ponad 21 lat i dostala wize emigracyjna.

moze On sam tez wyplenic aplikacje bo ma 18 lat skonczone .

podaje strone z Ambasady na temat loterii:

http://poland.usembassy.gov/poland-pl/Dive...sity_Visas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc dla wszystkich takich jak ja tzn. szukajacych info : na dzień dzisiejszy nie może być mowy o przygotowaniu wnioisku na loterie wizową. Właściwy regulamin najbliższej loterii wraz z listą państw uprawnionych do udziału zostanie opublikowany w październiku.

powodzenia rodacy!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario_dsl - Ta wiadomosc to byla dla nowych na forum, ktozy tak jak ja wejda zeby szukac info a nie do tych co sa od jakiegos czasu na forum i o tym wiedza. Jestes wszystkowiedzacy ... ale jakos nie przypominam sobie zebys mi pomogl ze znalezieniem info!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...