Skocz do zawartości

DV 2007


Elzbieta

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze mi potwierdzic termin skladania na loterie DV 2007. Na net znalazlam 2 terminy: do 30 wrzesnia 05 i drugi do 31 grudnia 05. Wiec juz nie wiem..... I jeszcz jedno, jakim posrednikom moge zaufac ??? mam malutki blem poniewaz nie mieszkam w PL. i musze powiezyc to jakiemus posrednikowi w PL . Znalazlam na net GCLG z Gdyni, cos wiecie o nich??????? Wielkie dzieki Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jezeli chcesz tylko wyslac zgloszenie na loterie to nie ma sensu zlecac tego posrednikowi. Aplikacje mozesz wypelnic sama przebywajac w dowolnym kraju, bo wszystko odbywa sie przez internet. Wpisujesz tam podstawowe dane, nie ma tam naprawde nic, z czym bys mogla sobie nie poradzic.

Kiedy rusza loteria niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi potwierdzic termin skladania na loterie DV 2007.

DV 2007? Nikt nic jeszcze nie wie o kolejnej loterii... Zatem Twoje informacje wyplywaja zapewne z zachecajacych reklam posrednikow, ktorzy atakuja rowniez moja skrzynke.

A dlaczego potrzebujesz posrednika? Nie mozesz samemu tego wypelnic on-line? :roll:

ta loteria moglaby rozwiazac problem z odnawianiem wiz

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...