Skocz do zawartości

San Diego w obiektywie - vlog i takie tam


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Wspominałem już wcześniej o moich vlogach z San Diego - kanał ma się dobrze i wkładam to w sporo serca :) Życie z obiektwem to ciągle nowość dla mnie i sprawia całą masę radochy, szczególnie w momentach, gdy mam okazję podziwiać takie perełki jak Tesla Model 3. Czy Polacy w ogóle spoglądają w kierunku Tesli? Jak się ma szał odnośnie Elona Muska w Polsce? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem w lecie zeszłego roku dwa tygodnie w San Diego, a dokładniej w La Mesa. Wrażenia bardzo pozytywne na mnie to miasto zrobiło. Co do łażenia bez większego celu, to bardzo fajnie wspominam spacerki po spalonych słońcem uliczkach La Mesa, gdzie nie ma żywej duszy (w tym sensie, że wszyscy siedzą w domach). Mnie generalnie bardzo "jarają" takie trochę westernowe klimaty, pustynne krajobrazy z dużą ilością parzącego słońca. Dla człowieka z Centralnej Europy to ciekawe urozmaicenie :) Jedynym problemem są znikające nagle chodniki! Często trzeba iść poboczem koło rozpędzonych samochodów, co jest wyjątkowo nieciekawe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...