Skocz do zawartości

wyjazd do USA na wizie turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wizę turystyczną , miedzy czasie moja córka założyła mi sprawę na wizę imigracyjną czy w takim wypadku mogę podróżować do USA.

Mam obawy ażeby pracownik imigracyjny nie pomyślał na granicy że chce wyemigrować na wizie turystycznej.

Proszę o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Misiej napisał:

Witam mam wizę turystyczną , miedzy czasie moja córka założyła mi sprawę na wizę imigracyjną czy w takim wypadku mogę podróżować do USA.

Mam obawy ażeby pracownik imigracyjny nie pomyślał na granicy że chce wyemigrować na wizie turystycznej.

Proszę o podpowiedz.

Mozesz, natomiast na to co pomysli urzednik nie masz zadnego wplywu - moze tak pomyslec i Cie odeslac spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 9.02.2018 o 21:54, kzielu napisał:

Mozesz, natomiast na to co pomysli urzednik nie masz zadnego wplywu - moze tak pomyslec i Cie odeslac spowrotem.

witam a ja mam pytanie jeśli siostra mi złoży petycje o zieloną kartę a obecnie mam 10 letnią turystyczną to czy ryzyko też będzie że moga mnie zawrócić ? odkąd mam tą wizę byłam 4 miesiecy temu a poprzednio miałam juz 3 wizy.. czy oni w systemie juz to będą mieć na lotnisku jak siostra złoży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...