Skocz do zawartości

DV 2018 AOS czy CP? student na F-1


Rekomendowane odpowiedzi

49 minutes ago, Xarthisius said:

Congrats odnosnie slubu. Rozumiem ze to glowny powod z wstrzymywaniem wyslania DS-260. 

W Portland, OR przynajmniej jedna w tym roku i z tego co widze przynajmnie jedna w 2016. Tegoroczna wyglada prawie tak ja Twoj case :) :  EU, wiza F1, current styczen, wyslane w polowie listopada (early filling), interview 3/8/2018.

 

A i jeszcze jedno. jezeli chodzi o CP (to moga byc podstawowe pytania, ale do tej pory sporo czytalem o AOS).Apropo CP- jezeli moj numer jest current i DS260 zaakceptowane, to tego samego miesiaca mam rozmowe? czy znowu sie na cos czeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, dudek36 said:

A i jeszcze jedno. jezeli chodzi o CP (to moga byc podstawowe pytania, ale do tej pory sporo czytalem o AOS).Apropo CP- jezeli moj numer jest current i DS260 zaakceptowane, to tego samego miesiaca mam rozmowe? czy znowu sie na cos czeka?

Nie, jezeli nie ma zadnych opoznien w procesowaniu DS-260 to rozmowa jest w tym samym miesiacu, w ktorym jestes current. DS-260 musi byc "przeprocesowany" mniej wiecej w momencie wyjscia biuletynu wizowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3.03.2018 at 7:13 AM, Xarthisius said:

Nie, jezeli nie ma zadnych opoznien w procesowaniu DS-260 to rozmowa jest w tym samym miesiacu, w ktorym jestes current. DS-260 musi byc "przeprocesowany" mniej wiecej w momencie wyjscia biuletynu wizowego.

Ok, dzieki wielkie i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...