Skocz do zawartości

pobyt w usa w czasie skladania wniosku o K1


ana12

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozegrać cały proces wizowania o narzeczeńską żeby jak najwięcej czasu spędzić z drugą osobą?

Koleżanka myśli tak:

wyjedzie do usa na 3 mies w tym czasie jej chlopak zlozy wniosek o narzeczenska, 

po 3 miesiacach wroci do Hiszpani i bedzie czekac na rozwoj sytuacji tam (+/- 3 miesiace)

rozmowa w konsulacie, wyjazd do USA i ślub

Pytanie dotyczy kolezanki ktora jest z Hiszpanii:) 

 

edit: pamietam że był tutaj podobny post ale ni cholery nie umiem go znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanie wizę turystyczną to zawsze może jechać. Tylko czas pobytu dostanie na granicy. No i musi mieć oczywiście wystarczające związki że swoim krajem żeby przekonać konsula/urzędnika na granicy że nie planuje wyjechać tam na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka ma paszport hiszpański więc potrzebuje esta i tak leci. Max może dostać pobyt na 3 miesiące i tak może być na terenie USA. Później wraca i czeka na wizę narzeczenska.  Przekaż koleżance że będąc w ruchu bez wizowym nie ma przedłużania pobytu lub jest ciężko z legalizacja pobytu gdy by chciała to zrobić przez ślub tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjechałam na turystycznej na ktorej siedziałam 6 mcy (taki nie był plan ale wyszło w trakcie bo oświadczyny itp),  w tym czasie narzeczony wysłał pakiet o K1, ja wrocilam do Polski i tam czekałam w sumie jeszcze Ok 3mce, wize narzeczeńska dostałam bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sly6 napisał:

Koleżanka ma paszport hiszpański więc potrzebuje esta i tak leci. Max może dostać pobyt na 3 miesiące i tak może być na terenie USA. Później wraca i czeka na wizę narzeczenska.  Przekaż koleżance że będąc w ruchu bez wizowym nie ma przedłużania pobytu lub jest ciężko z legalizacja pobytu gdy by chciała to zrobić przez ślub tam.

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...