Skocz do zawartości

Ubieganie sie o wize --> do osoby z L-1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam wize L-1, wazna do 2022 roku. Pracuje w amerykanskim odziale firmy, jestem zatrudiony na umowie o prace w Polsce. Przebywam w USA na 3 miesiecznej delegacji. Moja dziewczyna, koncowka studiow, niedlugo obrona pracy magisterskiej planuje mnie odwiedzic na wizie B-2, na okolo 2-3 tygodnie. Czy nie bedzie problemow jesli powie czy rozmowie z konsulem ze jedzie do mnie, bedziemy razem 2-3 tyg podrozowac a nastepnie wroci do PL? Czy moze lepiej nie mowic nic o mnie, tylko forsowac samotna podroz po USA?

 

Dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W petycji musi wpisać do kogo jedzie. Jak się jej zapytają w ambasadzie czy ma kogoś w US i gdzie dokładnie jedzie to też musi powiedzieć prawdę. Nie rozumiem po co kłamac i ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie,  wyjazd na B2 do chłopaka na L1 jest czymś jak najbardziej normalnym. Samotna studentka jadąca na wakacje - juz raczej nie. Jeśli juz to sobie pogorszycie, u nas przynajmniej dwie osoby na L1 były odwiedzane przez przyszłe małżonki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...