Skocz do zawartości


qwerty7804

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, margherita_s napisał:

A byłaś kiedyś w USA? Bo jeśli nie, i Amerykę znasz tylko ze zdjęć i artykułów w sieci, to może najpierw powinnaś tu przyjechać na jakiś czas i zobaczyć, jak wygląda prawdziwe życie, które wcale nie jest takie kolorowe, jak to większość Polaków sądzi. A potem podjąć decyzję, czy przeprowadzać się na stałe, czy nie. 

Też tak myślę i dlatego najpierw pojadę na turystycznej. W razie jak bym się zdecydowała zamieszkać tam i zdobyłabym green card to wolę już mniej więcej sobie to poukładać co i jak zeby nie robić wszystkiego na ostanią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Stanach już 15 lat. Jestem programistką, prace mam bardzo dobrą, zarabiam dobrze. Jednakże jak jeszcze mieszkałam w PL to miałam inna wizję USA. Wyjechałam głównie dlatego, że rodzice mieszkali już wcześniej w stanach, a ja nie mogłam zostać w PL bo byłam niepełnoletnia, a mój opiekun zmarł. Tutaj wcale nie jest tak kolorowo, ja nie narzekam bo mam dobre życie ale znam wielu ludzi którym jest ciężko. Poznałam dziewczynę, która wygrała zieloną kartę i szczerze? Nie jest szczęśliwa, ma ciężką pracę, ciężko jej przestawić się na kulturę amerykańską, która jest inna od polskiej i przede wszystkim czuje sie bardzo samotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2018 o 07:32, annakowalczyk89x napisał:

Poznałam dziewczynę, która wygrała zieloną kartę i szczerze? Nie jest szczęśliwa, ma ciężką pracę, ciężko jej przestawić się na kulturę amerykańską, która jest inna od polskiej i przede wszystkim czuje sie bardzo samotna.

Cos kosztem czegos. Raczej malo slysze historii, zeby ktos wyjezdzal do Stanow i zaraz mial zycie uslane rozami. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...