Skocz do zawartości

Pytania o adres i prace ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Wiec zostalem wylosowany ale teraz po probie wypelnianiu ds 260 troche zwatpilem. Moze ktos wie czy sa jakies agencje ktore moga cos doradzic ?

Wyksztalcenie 12 lat z matura . Bylem w usa 3 razy 2002, 2003 na J1 2004 na trynsytowej wizie pracowalem na statku ale tylko dwa tygonie bo nie chcialem dluzej zostac.

Ostanie 10 lat pracy mam duze problemy z wpisaniembo pracuje duzo sezonowo. 2008-2010 wysypy kanaryjskie pracowalem ale nie pamietam czy jakis kontrakt w turystyce uczylem ludzi plywac na desce. 2010-2013 podroze ciezko  udokumentowac nawet jak pracowalem (podczas podrozy pracowalem small jobs ) . 2013-2018 prace sezonowa we Francji 5 miesiecy pozostaly czas podroze i Polska . Mam znajomych w usa u ktorych moge mieszkac . Angielski perfect . Myslalem ze glownym warunkiem jest poprostu 12 lat edukacji  . Nie wiem czy wpisac adres 5 miesiecy Francja potem Polska i tak przez 5 lat . Czy to jest tak wazne aby udokumentowac poprzednie prace i doswiadczenie ? Wiem ze zaswiadczenie o niekaralnosci z Hiszp, Francja dostane bez problemu. bo mieszkalem tam . Czy list od mojego szefa z Hiszpani ze pracowalem dla niego cos da ? czy trzeba miec wszystkie kontrakty i udowodnic prace jezeli sie ja wpisze w ds -260 ? Zawod mam nietypowy ale mam . No mysle ze prace znajde w Usa bo mam sporo znajomych tam. Ale osatnie 10 lat mam 4 bez zadnej pracy :/

Chcialbym sprobowac, nawet jesli mam stracic kase . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna agencja Ci nie jest potrzebna a ludzie z tego forum.

Jeśli masz maturę i 12 lat nauki to kwalifikujesz się by dostać wizę. Adres podaj tych znajomych by doszła Gc.

To forum to skarbnica wiedzy, poczytaj i zobaczysz jak jest z loteria i dokumentami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...