Skocz do zawartości

Green Card - common law partner


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minute ago, sly6 said:

Masz rację. Pamiętaj by teraz jak jesteś wolny zaznacz singel. 

Tylko co jesli zaznaczyłem "spouse" we wniosku wczesniej? Będzie niezgodnośc danych ^_^ W każdym razie na dzień dzisiejszy jestem singlem więc wyślę DS-260 jako singiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ceglan napisał:

Nie jestem sobie w stanie przypomnieć...najwyżej będę tłumaczył się przed konsulem. 

Jeśli zaznaczyłes że jesteś w związku małżeńskim nie będąc w takim związku, to wybacz ale nie będzie tłumaczenia. To od razy pozbedzie cię szansy na wizę. Nawet jak teraz wezmiecie ślub to jednak będzie widać że daty się różnią. 

Powodzenia. Mam nadzieję że jednak dobrze wypelniles ten wniosek. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ceglan napisał:

Tylko co jesli zaznaczyłem "spouse" we wniosku wczesniej? Będzie niezgodnośc danych ^_^ W każdym razie na dzień dzisiejszy jestem singlem więc wyślę DS-260 jako singiel

Traktujesz to lekko ale jeśli wtedy zaznaczyłes married a teraz zaznaczysz single, to konsul poprosi ci o zaświadczenie o rozwodzie. Taka rozbieżność danych traktowana jest jako misrep i możesz dostać dożywotniego bana na wyjazd do US. 

Jakbym była Tobą to serio był sprawdzała co wpisałeś we wniosku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, ceglan said:

Tylko co jesli zaznaczyłem "spouse" we wniosku wczesniej? Będzie niezgodnośc danych ^_^ W każdym razie na dzień dzisiejszy jestem singlem więc wyślę DS-260 jako singiel

A planujecie zformalizować? Jeśli nie - to twoja partnerka nie dostanie zielonej karty. Jeśli tak - to będziesz musiał prosić o otwarcie wniosku aby go poprawić. Nie lepiej zformalizować i wtedy dopiero wysłać DS-260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roelka napisał:

Traktujesz to lekko ale jeśli wtedy zaznaczyłes married a teraz zaznaczysz single, to konsul poprosi ci o zaświadczenie o rozwodzie. Taka rozbieżność danych traktowana jest jako misrep i możesz dostać dożywotniego bana na wyjazd do US. 

Jakbym była Tobą to serio był sprawdzała co wpisałeś we wniosku. 

Bez dobrej pamięć nic nie sprawdzi. Chyba że zrobił zrzut z ekranu z wniosku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mcpear napisał:

A planujecie zformalizować? Jeśli nie - to twoja partnerka nie dostanie zielonej karty. Jeśli tak - to będziesz musiał prosić o otwarcie wniosku aby go poprawić. Nie lepiej zformalizować i wtedy dopiero wysłać DS-260?

I tak nie zmieni to fakt że ważne jest co wpisał w pierwszym wniosku i najlepiej gdyby to było Single. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

Bez dobrej pamięć nic nie sprawdzi. Chyba że zrobił zrzut z ekranu z wniosku. 

Ah ok. Myślałam, że aplikanci mogą jakoś zajrzeć do tego wniosku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, sly6 said:

Bez dobrej pamięć nic nie sprawdzi. Chyba że zrobił zrzut z ekranu z wniosku. 

3 nad ranem (jestem w Kanadzie) nie jest najlepszym momentem do przypominania sobie takich informacji. Odezwę się jutro ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...