Skocz do zawartości

you have been selected


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie,  właśnie dostałam email z terminem spotkania,  i na tej stronie gdzie pojawia się ten  list z terminem spotkania www.dvlottery.state.gov miałam wcześniej ten list z informacją "you have been selected.." . Problem polega na tym że nie widzę go teraz albo nie potrafię znaleźć, a widzę że był wymagany na spotkanie w ambasadzie, czy wiecie może gdzie on może być dostępny żeby go wydrukować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, nysanarysa said:

Cześć, mam pytanie,  właśnie dostałam email z terminem spotkania,  i na tej stronie gdzie pojawia się ten  list z terminem spotkania www.dvlottery.state.gov miałam wcześniej ten list z informacją "you have been selected.." . Problem polega na tym że nie widzę go teraz albo nie potrafię znaleźć, a widzę że był wymagany na spotkanie w ambasadzie, czy wiecie może gdzie on może być dostępny żeby go wydrukować? 

Nie da sie juz go odzyskac, ale nie jest Ci on potrzebny. Wszystkie informacje, ktore tam byly sa na formularzu, ktory masz dostepny teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...