Skocz do zawartości

Numer IRS,EIN na wizie b2.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyrobiłem w trakcie pobytu w Chicago numer IRS,EIN do rozliczeń podatkowych i rozliczałem na swoje imie i nazwisko czeki z pracy. Mam zamiar wrócić jednak do Polski przed końcem mojej 6 miesięcznej Visy pobytowej B2.Wizę turystyczną mam na 10lat.

Jak będzie wyglądała sprawa powrotu do USA? Czy wyrobienie tego numeru zamyka mi drogę powrotną? Może ktoś miał podobne doświadczenia :)

Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrn1337 napisał:

Witam.

Wyrobiłem w trakcie pobytu w Chicago numer IRS,EIN do rozliczeń podatkowych i rozliczałem na swoje imie i nazwisko czeki z pracy. Mam zamiar wrócić jednak do Polski przed końcem mojej 6 miesięcznej Visy pobytowej B2.Wizę turystyczną mam na 10lat.

Jak będzie wyglądała sprawa powrotu do USA? Czy wyrobienie tego numeru zamyka mi drogę powrotną? Może ktoś miał podobne doświadczenia :)

Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

A Pracując nielegalnie z racji prawa Twoja wiza jest nie ważna i teraz gdy się temu dobrze przyjza na granicy to dostaniesz zakaz wjazdu, np pobyt koło 6 miesięcy mówi że pracowałeś, powrót szybki do Stanów podobnie może zapalić się czerwona lampka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wrn1337 napisał:

Wiem że prawnie moja wiza jest nie ważna, kwestia czy ten numer to podstawa informacja którą celnik widzi czy musi głębiej grzebać ;)

Mysle, ze w tym przypadku najlepiej dowiedziec sie u zrodla - jak bedziesz juz na rozmowie z CBP przy wlocie na lotnisku, spytaj, czy widzi ten numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...