Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Planuje z narzeczonym (obywatelem USA Amerykaninem) slub w Polsce. Mamy roczna córkę urodzona w Polsce. Chcemy tez starać się o wizę CR1. Szukałam wszędzie i nie mogę znaleźć jakich potrzebujemy dokumentów? Mniej więcej jaki jest czas oczekiwania? Dziękuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 minut temu, thaliaa napisał:

Witam. Planuje z narzeczonym (obywatelem USA Amerykaninem) slub w Polsce. Mamy roczna córkę urodzona w Polsce. Chcemy tez starać się o wizę CR1. Szukałam wszędzie i nie mogę znaleźć jakich potrzebujemy dokumentów? Mniej więcej jaki jest czas oczekiwania? Dziękuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam 

Bez jaj, cokolwiek bys w google nie wpisala to dostaniesz jakies pol miliona linkow.

Dla Ciebie po slubie - I-130 i pozniej znacznie wiecej dokumentow - trwa okolo roku.

Corka - jezeli maz spelnia residency requirements - CRBA w ambasadzie bo bedzie obywatelka od reki

www.uscis.gov jest najlepszym zrodlem i ma wszystkie instrukcje ktore z uporem maniaka ludzie unikaja czytania i wola sie spytac na forum gdzie czesc ludzi wie o czym pisze a duza czesc pisze bzdury...

-> https://www.uscis.gov/greencard/immediate-relative-us-citizen

• Dziękuję! 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Just now, kzielu said:

Bez jaj, cokolwiek bys w google nie wpisala to dostaniesz jakies pol miliona linkow.

Dla Ciebie po slubie - I-130 i pozniej znacznie wiecej dokumentow - trwa okolo roku.

Corka - jezeli maz spelnia residency requirements - CRBA w ambasadzie bo bedzie obywatelka od reki

www.uscis.gov jest najlepszym zrodlem i ma wszystkie instrukcje ktore z uporem maniaka ludzie unikaja czytania i wola sie spytac na forum gdzie czesc ludzi wie o czym pisze a duza czesc pisze bzdury...

-> https://www.uscis.gov/greencard/immediate-relative-us-citizen

Dziękuje za odpowiedz. Najwyraźniej nie potrafiłam znaleźć tych linków. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz