Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sa apki na necie, ja sie uczyłam z dmv genie czy cos takiego, oczywiście na zwykle prawko ale były tez tam testy na cdl zdaje sie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kumasz o co biega. Chodzi o takie testy jakie są w DMV a nie o takie jakie potencjalnie mogą być. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumam, kumam, ale mi sie sporo pytań pokrywało z tym co miałam na egzaminie takze polecam, tam sie wybiera stan w którym jest egzamin zeby pytania były dokładniejsze, ja miałam tylko jeden błąd na sześć możliwych, uczyłam sie tylko z tych testów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykladowych testow ze stron DMV jest za malo to raz, dwa pokrywa sie z nimi na egzaminie moze 50%, 3 jesli pojdziesz do szkoly I bedziesz dobrze sluchal tego co mowi nauczyciel, potem powtorzysz w domu z ksiazki (dostaniesz ja w szkole) nie potrzeba niczego wiecej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

23 minuty temu, ROB7 napisał:

Przykladowych testow ze stron DMV jest za malo to raz, dwa pokrywa sie z nimi na egzaminie moze 50%, 3 jesli pojdziesz do szkoly I bedziesz dobrze sluchal tego co mowi nauczyciel, potem powtorzysz w domu z ksiazki (dostaniesz ja w szkole) nie potrzeba niczego wiecej.

Ja szkoły nie brałem. Zdawałem na nosa. Mój angielski wtedy byl mniej niż symboliczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 hours ago, andyopole said:

Ja szkoły nie brałem. Zdawałem na nosa. Mój angielski wtedy byl mniej niż symboliczny.

Ile lat temu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz