Skocz do zawartości
EmiliaW

Mieszkam w Polsce, chcę przedłużyć zieloną kartę

Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie zielonej karty. Miaszkam w Polsce na stałe , latam do USA co rok na miesiąc czasu do rodziny. Moja zielona karta straciła ważność 16 lipca 2018. Czy mogę jeszcze w ciągu roku lecieć do USA na mojej zielonej karcie i będąc w USA mogę jeszcze przedłużyć moją rezydenturę? Czy powinnam coś zrobić zanim wylecę do USA ? Chciałabym żyć w USA , a dopiero teraz mam taką możliwość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i udzielenie mi informacji.
Pozdrawiam

Edytowane przez EmiliaW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, EmiliaW napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie zielonej karty. Miaszkam w Polsce na stałe , latam do USA co rok na miesiąc czasu do rodziny. Moja zielona karta straciła ważność 16 lipca 2018. Czy mogę jeszcze w ciągu roku lecieć do USA na mojej zielonej karcie i będąc w USA mogę jeszcze przedłużyć moją rezydenturę? Czy powinnam coś zrobić zanim wylecę do USA ? Chciałabym żyć w USA , a dopiero teraz mam taką możliwość. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i udzielenie mi informacji.
Pozdrawiam

https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/75/kw/travel with expired green card/session/L3RpbWUvMTU0NTk5OTY5My9zaWQvKnJoa21wM28%3D

Do samolotu Cie nie wpuszcza z taką karta. W linku masz podane co musisz mieć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz